Kopen
+6
Villa te koop in Rabat met een grote tuin
Rabat
5 750 000 MAD
≈ 532 407 €
8 031 MAD/m²
4
Kamers
716.0
m²
3
Badkamers
Over deze woning
Deze prachtige villa in Rabat biedt een ruime woonkamer en een eetkamer op de begane grond, evenals vier slaapkamers op de eerste verdieping. Geniet van een grote, exploitabele terras van 220 m² en een tuin van ongeveer 400 m². Ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte en comfort.
Marktinzicht
50% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
8,031 MAD/m²
Gem. stad
15,985 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
15,844
15,985
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Souissi | 12,369 | 339 |
| Hay Riad | 18,022 | 397 |
| Hassan | 19,337 | 198 |
| Agdal | 22,401 | 914 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
5 750 000 MAD
≈ 532 407 €
Oppervlakte
716.0 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-03066
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
441 000
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
6 191 000
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-03066
Bekeken
44
Gepubliceerd op
16/02/2026