domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
13 000 MAD/m²

Moderne villa met tuin en zwembad in Souissi Rabat

Rabat, Souissi

1000.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
100 000 000 MAD ≈ 9 259 259 €
20 000 MAD/m²

Luxueuze villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

5000.0 m²
19 Kamers
19 Badkamers
Villa
Kopen
35 000 000 MAD ≈ 3 240 741 €
13 462 MAD/m²

Prachtige moderne villa met verwarmd zwembad in Rabat

Rabat

2600.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
17 391 MAD/m²

Te koop: Villa in Agdal, Rabat met tuin en terras

Rabat, Agdal

345.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
10 000 MAD/m²

Te koop: Villa in de luchtvaartbuurt van Rabat

Rabat

500.0 m²
5 Kamers
1 Badkamers
Villa
Kopen
9 500 000 MAD ≈ 879 630 €
9 491 MAD/m²

Villa te koop in Hay Riad Rabat

Rabat, Hay Riad

1001.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
19 000 MAD/m²

Te koop: Villa in Harhoura, Temara met tuin

Rabat

200.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
9 500 000 MAD ≈ 879 630 €
12 025 MAD/m²

Te koop villa in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

790.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
23 881 MAD/m²

Te koop, villa in Hay Riad Rabat.

Rabat, Hay Riad

670.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
7 727 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met uitzicht op de stad

Rabat

220.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
12 723 MAD/m²

Villa te koop in Rabat, Hoog Agdal

Rabat, Agdal

786.0 m²
8 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 750 000 MAD ≈ 532 407 €
8 031 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met een grote tuin

Rabat

716.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
16 000 MAD/m²

Luxe villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

375.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
100 000 000 MAD ≈ 9 259 259 €
20 000 MAD/m²

Luxe villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

5000.0 m²
19 Kamers
19 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
8 342 MAD/m²

Villa Te Koop in Hay Riad Rabat

Rabat, Hay Riad

1019.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 619 MAD/m²

Te koop: Villa met tuin en zwembad in Souissi Rabat

Rabat, Souissi

2100.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
20 290 MAD/m²

Villa met zwembad en uitzicht op zee in Harhoura

Rabat

345.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
15 730 MAD/m²

Nieuwe villa te koop in Harhoura

Rabat

267.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
4 754 MAD/m²

Prachtige villa te koop in het hart van Souissi

Rabat, Souissi

2314.0 m²
10 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
20 179 MAD/m²

Villa te koop in Harhoura, Témara met Zeezicht

Rabat

223.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
5 096 MAD/m²

Te Koop: Villa met Grote Tuin in Rabat

Rabat

471.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
9 541 MAD/m²

Villa te koop in Harhoura

Rabat

545.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
18 154 MAD/m²

Luxe villa te koop in Sala Jadida

Rabat

325.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
26 000 000 MAD ≈ 2 407 407 €
7 647 MAD/m²

Prachtige villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

3400.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers

241-264 van 308 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.