Kopen
Charmante Villa met Terras in Rabat
Rabat
7 000 000 MAD
≈ 648 148 €
34 314 MAD/m²
3
Kamers
204.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Deze mooie villa is perfect gelegen en beschikt over een ruime triple salon die uitkomt op een terras, een gezellige open haard en een moderne keuken. De woning heeft ook een Engelse cour, airconditioning en is ideaal voor een comfortabel leven.
Marktinzicht
115% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
34,314 MAD/m²
Gem. stad
15,985 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
15,844
15,985
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Souissi | 12,369 | 339 |
| Hay Riad | 18,022 | 397 |
| Hassan | 19,337 | 198 |
| Agdal | 22,401 | 914 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
7 000 000 MAD
≈ 648 148 €
Oppervlakte
204.0 m²
Kamers
3
Badkamers
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-07783
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
535 375
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
7 535 375
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-07783
Bekeken
64
Gepubliceerd op
21/02/2026