domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Charmante villa met tuin en zwembad in Témara

Rabat
6 800 000 MAD
≈ 629 630 €
12 593 MAD/m²
3 Kamers
540.0
2 Badkamers

Over deze woning

Te koop, een prachtige villa gelegen in een rustige en beveiligde wijk in Témara, dicht bij het strand. Deze villa biedt een open Amerikaanse keuken, eetkamer, bijkeuken en een gezellige woonkamer. De zee is altijd in zicht en de tuin rondom het huis met zwembad geeft het een ontspannen vakantiesfeer.

Marktinzicht

21% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 12,593 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
15,844 15,985

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
6 800 000 MAD
≈ 629 630 €
Oppervlakte 540.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-08007
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
34 416 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
520 275 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
7 320 275 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08007
Bekeken 64
Gepubliceerd op 21/02/2026

6 800 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)