domio.ma

Moderne villa met tuin en zwembad in Souissi Rabat

Souissi, Rabat
13 000 000 MAD
≈ 1 203 704 €
13 000 MAD/m²
5 Kamers
1000.0
3 Badkamers

Over deze woning

Te koop, een prestigieuze en recente villa op één niveau in het hart van het Souissi-district in Rabat. Deze villa beschikt over een prachtig aangelegde tuin met zwembad en een ruime ontvangsthal die uitkijkt op de tuin. Geniet van de gezellige open haard, een gastenbadkamer, en een moderne, goed uitgeruste keuken. De villa heeft ook een suite met dressing en badkamer, evenals twee kamers met toegang tot een gezamenlijke badkamer. Verder zijn er voorzieningen zoals centrale verwarming en airconditioning aanwezig.

Marktinzicht

5% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 13,000 MAD/m²
Gem. wijk 12,369 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
11,969 12,369

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
13 000 000 MAD
≈ 1 203 704 €
Oppervlakte 1000.0 m²
Kamers 5
Badkamers 3
Locatie Rabat
Referentie DOM-03577
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
65 796 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
988 375 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
13 988 375 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-03577
Bekeken 80
Gepubliceerd op 16/02/2026

13 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)