domio.ma

Villa kopen in Souissi, Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Villa met Zwembad in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

1007.0 m²
5 Kamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
20 000 MAD/m²

Prestigieuze Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

750.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 667 MAD/m²

Villa te koop in rustige buurt van Rabat

Rabat, Souissi

1800.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
6 154 MAD/m²

Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat, Souissi

1625.0 m²
3 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 000 MAD/m²

Mooie Villa in Rustige Wijk van Rabat

Rabat, Souissi

2000.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
19 000 000 MAD ≈ 1 759 259 €
9 567 MAD/m²

Prachtige villa met uitzicht op de vallei

Rabat, Souissi

1986.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
32 000 000 MAD ≈ 2 962 963 €
14 460 MAD/m²

Luxe Villa met Zwembad in Rustige Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2213.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
10 438 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1437.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
11 667 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Souissi

Rabat, Souissi

1800.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
4 944 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

3742.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
8 750 MAD/m²

Te Koop: Villa in Beveiligde Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
8 750 MAD/m²

Villa in beveiligde wijk met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
12 000 MAD/m²

Prachtige Villa in Rustige en Veilige Buurt Rabat

Rabat, Souissi

1000.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
8 153 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2269.0 m²
8 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
15 842 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

1010.0 m²
8 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
5 385 MAD/m²

Te koop, volledig gerenoveerde villa in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

2600.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
5 000 MAD/m²

Te koop: Villa met tuin en zwembad in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

2000.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
13 333 MAD/m²

Moderne Villa met Tuin en Zwembad in Souissi | Domio.ma

Rabat, Souissi

1200.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
13 000 MAD/m²

Moderne villa met tuin en zwembad in Souissi Rabat

Rabat, Souissi

1000.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
100 000 000 MAD ≈ 9 259 259 €
20 000 MAD/m²

Luxueuze villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

5000.0 m²
19 Kamers
19 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
16 000 MAD/m²

Luxe villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

375.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
100 000 000 MAD ≈ 9 259 259 €
20 000 MAD/m²

Luxe villa te koop in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

5000.0 m²
19 Kamers
19 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 619 MAD/m²

Te koop: Villa met tuin en zwembad in Souissi Rabat

Rabat, Souissi

2100.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
4 754 MAD/m²

Prachtige villa te koop in het hart van Souissi

Rabat, Souissi

2314.0 m²
10 Kamers
4 Badkamers

49-72 van 89 woningen

Over Souissi

Prestigious embassy district

Wijkgids
12 369 MAD/m2 Beloopbaarheid 55 Openbaar vervoer 45 Veiligheid 92

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat