Kopen
+13
Te koop, Villa met Tuin en Terras in Salé
Salé
2 900 000 MAD
≈ 268 519 €
11 462 MAD/m²
7
Kamers
253.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
AYKANA vastgoedkantoren biedt een etage van een villa te koop aan in Salé, dichtbij de nationale bibliotheek. Dit exclusieve aanbod heeft een grote binnenplaats voor 3 auto's en een ruime tuin. Neem contact op met AYKANA voor meer informatie.
Marktinzicht
14% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
11,462 MAD/m²
Gem. stad
13,252 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,252
13,402
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
2 900 000 MAD
≈ 268 519 €
Oppervlakte
253.0 m²
Kamers
7
Badkamers
2
Locatie
Salé
Referentie
DOM-02269
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
225 825
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 125 825
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-02269
Bekeken
76
Gepubliceerd op
16/02/2026