domio.ma

Villa kopen in Tanger met beveiliging

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
15 167 MAD/m²

VILLA TE KOOP IN BOUBANA

Tanger, Charf

989.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
70 000 000 MAD ≈ 6 481 481 €
125 000 MAD/m²

Te koop: Villa in beveiligde residentie Val Fleuri

Tanger, Val Fleuri

560.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
11 960 000 MAD ≈ 1 107 407 €
32 500 MAD/m²

Luxe villa's in Tanger met moderne afwerking

Tanger

368.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
11 700 000 MAD ≈ 1 083 333 €
27 660 MAD/m²

Luxe Villa's te Koop in Tanger

Tanger

423.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
10 790 000 MAD ≈ 999 074 €
26 000 MAD/m²

Moderne villa met uitzicht op zee en zwembad in Tanger

Tanger

415.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 300 000 MAD ≈ 1 324 074 €
26 000 MAD/m²

Prachtige villa met uitzicht op zee in Tanger

Tanger

550.0 m²
10 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
34 286 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad en stadszicht in Tanger

Tanger

350.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
15 789 MAD/m²

VILLA TE KOOP IN TANGER MET TUIN EN ZWEMBAD

Tanger, Centrum

285.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
15 789 MAD/m²

Te Koop: Riad-Stijl Villa met Zwembad in Tanger

Tanger, Centrum

285.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
8 750 MAD/m²

Villa te koop in Tanger met zwembad en uitzicht

Tanger, Centrum

800.0 m²
7 Kamers
Villa
Kopen
215 600 000 MAD ≈ 19 962 963 €
1 100 000 MAD/m²

Luxueuze Villa met Zeezicht in Tanger

Tanger

196.0 m²
Villa
Kopen
631 400 000 MAD ≈ 58 462 963 €
1 100 000 MAD/m²

Te koop: Luxe villa met tuin in Tanger

Tanger

574.0 m²
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

VILLA te koop in Tanger

Tanger

Villa
Kopen
8 800 000 MAD ≈ 814 815 €
19 556 MAD/m²

Prachtige Villa met Zeezicht in Tanger

Tanger, Charf

450.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 100 000 MAD ≈ 657 407 €
8 875 MAD/m²

Luxueuze Villa met Uitzicht op de Bergen in Mediouna

Tanger, Centrum

800.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
13 600 MAD/m²

Prachtige Villa in Tanja Balia met Luxe Afwerking

Tanger, Malabata

500.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
15 385 MAD/m²

Luxueuze Villa met Privézwembad in Boubana

Tanger, Centrum

520.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
10 444 MAD/m²

Prachtige Villa met Zeezicht in Nouinouich Tanger

Tanger

450.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
11 538 462 MAD/m²

Luxueuze Villa met Tuin en Zwembad in Boubana

Tanger, Charf

1.04 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
10 000 MAD/m²

Prachtige Villa te Koop in Boubana Tanger

Tanger, Charf

370.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
15 120 000 MAD ≈ 1 400 000 €
30 240 MAD/m²

Villa Mouja

Tanger

500.0 m²
Villa
Kopen
63 720 000 MAD ≈ 5 900 000 €
70 800 MAD/m²

Villa Fil

Tanger, Marshan

900.0 m²
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Villa Simon

Tanger, Marshan

165.0 m²
Villa
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
14 819 MAD/m²

Villa Huilende Wind

Tanger

1822.0 m²

1-24 van 27 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 9
Mesnana 7 460 MAD/m² 0
Malabata 23 201 MAD/m² 6
Marshan 32 889 MAD/m² 8
Boukhalef 20 943 MAD/m² 1
Iberia 17 912 MAD/m² 1
Centrum 17 060 MAD/m² 17

Villa te koop in Tanger

Villa kopen in Tanger: een gids voor veeleisende kopers Tanger, gelegen aan de noordkust van Marokko, is een stad die het oude en nieuwe charmeert. De vastgoedmarkt hier biedt schitterende mogelijkheden voor wie op zoek is naar een villa. Van moderne woningen met direct uitzicht op de Middellandse Zee tot traditionele villa's in lommerrijke wijken, Tanger heeft voor elk wat wils. De prijzen voor villa's variëren in deze pittoreske stad, met een gemiddelde van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en de voorzieningen.

Waarom een villa kopen in Tanger?

Populaire wijken voor villa's in Tanger Een van de meest gewilde gebieden in Tanger is de wijk Malabata, bekend om zijn luxe ontwikkelingen en panoramische zeezichten. Villa's hier zijn moderne meesterwerken met ruime opzetten, vaak verkrijgbaar tussen 15.000 en 25.000 MAD/m². Dicht bij het centrum van Tanger biedt de wijk Marshan een mix van geschiedenis en elegantie. De prijzen hier liggen iets lager, variërend van 10.000 tot 18.000 MAD/m², en deze buurt profiteert van de nabijheid van het historische Kasbah en Petit Socco.

Beste wijken voor een villa te koop in Tanger

Ook Al Irfane, een opkomende wijk, trekt steeds meer belangstelling. Hier vindt men moderne villa's die gebouwd zijn met oog voor detail en gericht op comfortabel leven. De prijzen zitten tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Deze buurt is ideaal voor gezinnen dankzij de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Tangier en goede transportverbindingen.