domio.ma

Commerciële ruimte – Place Mozart

Centrum, Tanger
50 000 MAD
≈ 4 630 €
331 MAD/m²
/maand
Kamers
151.0
Badkamers

Over deze woning

Een commerciële ruimte met een vloeroppervlak van 151m² wordt te huur aangeboden door uw CENTURY21 Tanger kantoor. Perfect gelegen aan een hoofdstraat in de wijk Place Mozart, op slechts 5 minuten lopen van het TGV-station, bestaat het uit een gelijkvloerse verdieping van 151m² en een mezzanine van 108m².

Marktinzicht

222% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 331 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 103 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
103 116

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Prijs
50 000 MAD
≈ 4 630 €
Oppervlakte 151.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-00269
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-00269
Bekeken 99
Gepubliceerd op 14/02/2026
Vergelijken (0)