Kopen
Al Kaoutar Appartementen in Fes
Fes
Vanaf
324 000 MAD
≈ 30 000 €
1 500 MAD/m²
—
Kamers
216.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Deze ruime appartementen bevinden zich op een strategische locatie aan de zuidkant van Fès, op slechts 10 minuten van de stad. Ideaal voor zowel wonen als commercieel gebruik.
Marktinzicht
76% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
1,500 MAD/m²
Gem. stad
6,340 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
6,198
6,340
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Beschikbare eenheden
| Type | Oppervlakte | Prijsklasse | Beschikbaarheid |
|---|---|---|---|
| Lot | 70 - 419 m² | 3 000 MAD | Uitverkocht |
| Commercial | 216 - 250 m² | 324 000 - 375 000 MAD | 2 eenheden |
Prijs
324 000 MAD
≈ 30 000 €
Oppervlakte
216.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Fes
Referentie
DOM-02537
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
28 510
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
352 510
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails