Kopen
Luxe Appartement in Al Kaoutar Fes | Domio.ma
Fes
Vanaf
132 300 MAD
≈ 12 250 €
1 890 MAD/m²
—
Kamers
70.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Dit project in Al Kaoutar, deel 3, biedt ruime appartementen met uitstekende afwerking, gelegen op een strategische locatie in het zuiden van Fes, op slechts 10 minuten van het stadscentrum.
Marktinzicht
70% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
1,890 MAD/m²
Gem. stad
6,340 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
6,198
6,340
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Beschikbare eenheden
| Type | Oppervlakte | Prijsklasse | Beschikbaarheid |
|---|---|---|---|
| Commercial | 73 - 151 m² | 56 000 - 312 900 MAD | Uitverkocht |
| Lot | 70 - 305 m² | 84 944 - 286 700 MAD | 8 eenheden |
Prijs
132 300 MAD
≈ 12 250 €
Oppervlakte
70.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Fes
Referentie
DOM-03849
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
12 455
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
144 755
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.