Kopen
ANNAJD TRANCHE 3
Rabat
Vanaf
209 330 MAD
≈ 19 382 €
1 210 MAD/m²
—
Kamers
173.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Het Al Azhar-project is een moderne ontwikkeling in het hart van Rabat, die toegang biedt tot alle stedelijke voorzieningen en diensten.
Marktinzicht
92% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
1,210 MAD/m²
Gem. stad
15,985 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
15,844
15,985
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Souissi | 12,369 | 339 |
| Hay Riad | 18,022 | 397 |
| Hassan | 19,337 | 198 |
| Agdal | 22,401 | 914 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Beschikbare eenheden
| Type | Oppervlakte | Prijsklasse | Beschikbaarheid |
|---|---|---|---|
| Lot | 67 - 8375 m² | 20 700 - 2 512 500 MAD | 1 eenheid |
| Commercial | 79 - 3146 m² | 108 900 - 1 258 400 MAD | Uitverkocht |
Prijs
209 330 MAD
≈ 19 382 €
Oppervlakte
173.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-02636
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
18 906
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
228 236
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.