domio.ma

Winkelruimte kopen in Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Winkelruimte
Kopen
40 900 MAD ≈ 3 787 €
639 MAD/m²

PROJECT LES ORANGERS

Rabat

64.0 m²
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
96 000 MAD ≈ 8 889 €
8 000 MAD/m²

MODERNE COMMERCIELE RUIMTES IN RABAT | Domio.ma

Rabat

12.0 m²
Winkelruimte
Kopen
6 250 000 MAD ≈ 578 704 €
30 340 MAD/m²

Rabat Hassan: Te koop commercieel pand van 206m².

Rabat, Hassan

206.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
454 400 MAD ≈ 42 074 €
1 600 MAD/m²

Commercieel Pand in Rabat met Centrale Locatie | Domio.ma

Rabat

284.0 m²
Winkelruimte
Kopen
158 050 MAD ≈ 14 634 €
1 450 MAD/m²

Moderne commerciële ruimte in het hart van Rabat

Rabat

109.0 m²
Winkelruimte
Kopen
513 000 MAD ≈ 47 500 €
5 344 MAD/m²

Modern Commercieel Pand in het Hart van Rabat

Rabat

96.0 m²
Winkelruimte
Kopen
188 055 MAD ≈ 17 413 €
985 MAD/m²

IMERKANE - LOTISSEMENT

Rabat

191.0 m²
Winkelruimte
Kopen
264 924 MAD ≈ 24 530 €
1 188 MAD/m²

AL MANAR - Modern commercieel pand in het hart van Rabat

Rabat

223.0 m²
Winkelruimte
Kopen
154 000 MAD ≈ 14 259 €
5 500 MAD/m²

AL OUROUD Tranche 1

Rabat

28.0 m²
Winkelruimte
Kopen
219 906 MAD ≈ 20 362 €
1 929 MAD/m²

Commercieel Pand in het Hart van Rabat | Domio.ma

Rabat

114.0 m²
Winkelruimte
Kopen
369 602 MAD ≈ 34 222 €
880 MAD/m²

Zun Al Yassamine fase 1

Rabat

420.0 m²
Winkelruimte
Kopen
319 200 MAD ≈ 29 556 €
1 663 MAD/m²

Zun Al Yassamine fase 3

Rabat

192.0 m²
Winkelruimte
Kopen
138 000 MAD ≈ 12 778 €
6 900 MAD/m²

Modern appartement in het hart van Rabat

Rabat

20.0 m²
Winkelruimte
Kopen
108 000 MAD ≈ 10 000 €
7 200 MAD/m²

Amal tranche 2

Rabat

15.0 m²
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
118 300 MAD ≈ 10 954 €
1 460 MAD/m²

AL ARAAR - Commercieel pand in Rabat

Rabat

81.0 m²
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
326 800 MAD ≈ 30 259 €
1 900 MAD/m²

ZAOUIAT SIDI OTHMANE Tranche 1

Rabat

172.0 m²
Winkelruimte
Kopen
134 400 MAD ≈ 12 444 €
1 200 MAD/m²

LAKSOUR - Commercieel pand te koop in Rabat

Rabat

112.0 m²
Winkelruimte
Kopen
13 200 MAD ≈ 1 222 €
171 MAD/m²

Commercieel Pand in Rabat nabij Openbare Diensten

Rabat

77.0 m²
Winkelruimte
Kopen
321 600 MAD ≈ 29 778 €
1 702 MAD/m²

MAJD II - Uniek Commercieel Pand in Rabat

Rabat

189.0 m²
Winkelruimte
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
10 448 MAD/m²

AL BALSSAM (TIGUEMI TR 4)

Rabat

67.0 m²
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
1 063 500 MAD ≈ 98 472 €
1 500 MAD/m²

MAJD Tranche 3 - Commercieel Onroerend Goed in Rabat

Rabat

709.0 m²
Winkelruimte
Kopen
132 660 MAD ≈ 12 283 €
990 MAD/m²

AL AMAL

Rabat

134.0 m²
Winkelruimte
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
10 606 MAD/m²

AL YASSAMIN (TIGUEMI TR 5)

Rabat

66.0 m²
Winkelruimte
Kopen
621 000 MAD ≈ 57 500 €
23 000 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Buurt

Rabat

27.0 m²

25-48 van 105 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 1
Hay Riad 18 022 MAD/m² 2
Souissi 12 369 MAD/m² 0
Hassan 19 337 MAD/m² 1

Winkelruimte te koop in Rabat

Winkelruimte kopen in Rabat: een gids voor slimme investeerders Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor commerciële ruimten. In tegenstelling tot Casablanca, dat bekendstaat om zijn zakelijke reusachtigheid, biedt Rabat een evenwichtiger en iets rustiger investeringsklimaat. Commerciële ruimten variëren hier van moderne kantoren in de zakenwijk Hay Riad tot traditionele winkelpanden in de medina van Rabat. De prijzen voor commerciële ruimtes beginnen rond de 14.000 MAD/m² en kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m² afhankelijk van de locatie en de staat van het pand.

Waarom een winkelruimte kopen in Rabat?

Belangrijke buurten voor commercieel vastgoed in Rabat Hay Riad is een populaire keuze voor investeerders die op zoek zijn naar professioneel ogende kantoren. Het gebied is goed verbonden met de rest van de stad en biedt een moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot snelwegen. Prijzen in Hay Riad liggen doorgaans tussen 20.000 en 30.000 MAD/m². Voor een meer authentieke Marokkaanse ervaring kan de medina van Rabat aantrekkelijk zijn. Hier variëren de vastgoedprijzen meestal tussen 14.000 en 18.000 MAD/m², met mogelijkheden voor renovatie en aanpassing die de charme van traditionele architectuur behouden.

Beste wijken voor een winkelruimte te koop in Rabat