domio.ma

Winkelruimte kopen in Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Winkelruimte
Kopen
490 349 MAD ≈ 45 403 €
1 046 MAD/m²

BOUGHRIBA TRANCHE 1

Rabat

469.0 m²
Winkelruimte
Kopen
209 330 MAD ≈ 19 382 €
1 210 MAD/m²

ANNAJD TRANCHE 3

Rabat

173.0 m²
Winkelruimte
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
35 545 MAD/m²

Commercieel pand te koop in Hay Riad Rabat

Rabat, Hay Riad

211.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Winkelruimte
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
45 045 MAD/m²

Commerciële ruimte te koop in Hay Riad

Rabat, Hay Riad

111.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Winkelruimte
Kopen
560 000 MAD ≈ 51 852 €
6 588 MAD/m²

MODERNE COMMERCIËLE RUIMTE IN RABAT

Rabat

85.0 m²
Winkelruimte
Kopen
57 900 MAD ≈ 5 361 €
11 580 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Wijk

Rabat

5.0 m²
Winkelruimte
Kopen
247 000 MAD ≈ 22 870 €
13 722 MAD/m²

Moderne commerciële ruimte in hartje Rabat

Rabat

18.0 m²
Winkelruimte
Kopen
260 000 MAD ≈ 24 074 €
14 444 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Wijk

Rabat

18.0 m²
Winkelruimte
Kopen
165 877 MAD ≈ 15 359 €
9 215 MAD/m²

MODERNE COMMERCIELE RUIMTE IN RABAT

Rabat

18.0 m²
Winkelruimte
Kopen
121 000 MAD ≈ 11 204 €
4 481 MAD/m²

MODERNE COMMERCIELE RUIMTE IN RABAT

Rabat

27.0 m²
Winkelruimte
Kopen
525 000 MAD ≈ 48 611 €
3 832 MAD/m²

Commercieel Pand in Rabat met Centrale Locatie

Rabat

137.0 m²
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
31 590 MAD ≈ 2 925 €
390 MAD/m²

Perceel in het hart van Dakhla met uitzicht op de oceaan

Rabat

81.0 m²
Winkelruimte
Kopen
240 500 MAD ≈ 22 269 €
1 300 MAD/m²

Moderne appartementen in dynamische omgeving

Rabat

185.0 m²
Winkelruimte
Kopen
342 000 MAD ≈ 31 667 €
2 850 MAD/m²

Centraal gelegen commercieel pand in Rabat

Rabat

120.0 m²
Winkelruimte
Kopen
720 000 MAD ≈ 66 667 €
4 000 MAD/m²

Perceel AL KHAIR 2

Rabat

180.0 m²
Winkelruimte
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
10 606 MAD/m²

AL BANAFSSAJ (TIGUEMI TR 01)

Rabat

66.0 m²
Winkelruimte
Kopen
650 000 MAD ≈ 60 185 €
9 701 MAD/m²

AL BASSATINE (TIGUEMI TR 11)

Rabat

67.0 m²
Winkelruimte
Kopen
650 000 MAD ≈ 60 185 €
10 000 MAD/m²

Moderne appartementen in Azzouhour, Rabat

Rabat

65.0 m²
Winkelruimte
Kopen
865 000 MAD ≈ 80 093 €
10 176 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Wijk

Rabat

85.0 m²
Winkelruimte
Kopen
500 000 MAD ≈ 46 296 €
10 204 MAD/m²

AL ARIJ (TIGUEMI TR 15)

Rabat

49.0 m²
Winkelruimte
Kopen
650 000 MAD ≈ 60 185 €
9 848 MAD/m²

AL MISK (TIGUEMI TR 16)

Rabat

66.0 m²
Winkelruimte
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
10 606 MAD/m²

ALOUBANE (TIGUEMI TR 17)

Rabat

66.0 m²
Winkelruimte
Kopen
650 000 MAD ≈ 60 185 €
10 000 MAD/m²

AL WARD (TIGUEMI TR 12)

Rabat

65.0 m²
Winkelruimte
Kopen
454 020 MAD ≈ 42 039 €
2 703 MAD/m²

Stedelijk Project Jardins de Tafilalet 1 en 2 Sector 1

Rabat

168.0 m²

73-96 van 105 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 1
Hay Riad 18 022 MAD/m² 2
Souissi 12 369 MAD/m² 0
Hassan 19 337 MAD/m² 1

Winkelruimte te koop in Rabat

Winkelruimte kopen in Rabat: een gids voor slimme investeerders Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor commerciële ruimten. In tegenstelling tot Casablanca, dat bekendstaat om zijn zakelijke reusachtigheid, biedt Rabat een evenwichtiger en iets rustiger investeringsklimaat. Commerciële ruimten variëren hier van moderne kantoren in de zakenwijk Hay Riad tot traditionele winkelpanden in de medina van Rabat. De prijzen voor commerciële ruimtes beginnen rond de 14.000 MAD/m² en kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m² afhankelijk van de locatie en de staat van het pand.

Waarom een winkelruimte kopen in Rabat?

Belangrijke buurten voor commercieel vastgoed in Rabat Hay Riad is een populaire keuze voor investeerders die op zoek zijn naar professioneel ogende kantoren. Het gebied is goed verbonden met de rest van de stad en biedt een moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot snelwegen. Prijzen in Hay Riad liggen doorgaans tussen 20.000 en 30.000 MAD/m². Voor een meer authentieke Marokkaanse ervaring kan de medina van Rabat aantrekkelijk zijn. Hier variëren de vastgoedprijzen meestal tussen 14.000 en 18.000 MAD/m², met mogelijkheden voor renovatie en aanpassing die de charme van traditionele architectuur behouden.

Beste wijken voor een winkelruimte te koop in Rabat