Kopen
Perceel in Al Wahda 4-1
Salé
Vanaf
661 980 MAD
≈ 61 294 €
3 310 MAD/m²
—
Kamers
200.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Het AZZAITOUNE TR 1-B project biedt een unieke kans om te investeren in aantrekkelijke percelen in Salé. Ontdek moderne appartementen met een perfecte ligging.
Marktinzicht
75% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
3,310 MAD/m²
Gem. stad
13,252 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,252
13,402
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Beschikbare eenheden
| Type | Oppervlakte | Prijsklasse | Beschikbaarheid |
|---|---|---|---|
| Lot | 60 - 3987 m² | 12 000 - 855 000 MAD | Uitverkocht |
| Commercial | 76 - 217 m² | 199 870 - 805 350 MAD | 42 eenheden |
Prijs
661 980 MAD
≈ 61 294 €
Oppervlakte
200.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Salé
Referentie
DOM-02962
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
55 925
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
717 905
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.