Kopen
Moderne Appartementen in Salé
Salé
Vanaf
352 000 MAD
≈ 32 593 €
16 000 MAD/m²
—
Kamers
22.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
De residentie Rayhane in Salé biedt moderne appartementen met een centrale ligging en uitstekende investeringsmogelijkheden. Laat deze kans niet liggen!
Marktinzicht
21% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
16,000 MAD/m²
Gem. stad
13,252 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,252
13,402
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Beschikbare eenheden
| Type | Oppervlakte | Prijsklasse | Beschikbaarheid |
|---|---|---|---|
| LOGEMENT SOCIAL | 43 - 65 m² | 89 445 - 140 000 MAD | Uitverkocht |
| Commercial | 13 - 45 m² | 117 000 - 785 000 MAD | 3 eenheden |
Prijs
352 000 MAD
≈ 32 593 €
Oppervlakte
22.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Salé
Referentie
DOM-03029
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
30 855
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
382 855
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.