domio.ma

Appartement huren in Tanger met terras

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
133 MAD/m²
/maand

Appartement te huur voor lange termijn op het Mozartplein in Tanger

Tanger, Centrum

120.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
23 000 MAD ≈ 2 130 €
200 MAD/m²
/maand

Appartement te huur voor lange termijn aan de marina van Tanger

Tanger, Centrum

115.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
23 000 MAD ≈ 2 130 €
200 MAD/m²
/maand

Te huur: Langdurig appartement aan de Marina van Tanger

Tanger

115.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
57 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement te huur voor lange termijn in Iberia, Tanger

Tanger

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
57 MAD/m²
/maand

Gemeubileerd appartement te huur voor lange termijn in Iberia, Tanger

Tanger, Iberia

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
57 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement te huur voor lange termijn in de zakelijke wijk van Tanger

Tanger

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
57 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement te huur voor lange termijn in de administratieve wijk van Tanger

Tanger, Centrum

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
75 MAD/m²
/maand

Te huur: Leeg appartement voor lange termijn in Tanger

Tanger

160.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
75 MAD/m²
/maand

Leeg appartement te huur voor lange termijn in Tanger

Tanger, Centrum

160.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
83 MAD/m²
/maand

Luxe appartement met zeezicht te huur voor lange termijn in Malabata Hills, Tanger

Tanger, Malabata

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
83 MAD/m²
/maand

Luxueus appartement met zeezicht te huur voor lange termijn in Malabata Hills, Tanger

Tanger, Malabata

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
76 MAD/m²
/maand

Langdurig te huur appartement in het administratieve district van Tanger

Tanger

145.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
76 MAD/m²
/maand

Appartement te huur voor lange termijn in de administratieve wijk van Tanger

Tanger, Centrum

145.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
105 MAD/m²
/maand

Langdurig te huur appartement in Iberia, Tanger

Tanger, Iberia

95.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
143 MAD/m²
/maand

Appartement te huur voor lange termijn in Moudjahidin, Tanger

Tanger, Centrum

210.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
27 000 MAD ≈ 2 500 €
90 MAD/m²
/maand

Leeg Appartement te Huur voor Lange Termijn in Boubana, Tanger

Tanger, Charf

300.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Appartement
Huren
27 000 MAD ≈ 2 500 €
113 MAD/m²
/maand

Luxe appartement te huur - Tanger Boubana

Tanger, Charf

240.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
124 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement te huur in een residentie met zwembad, route de Malabata, Tanger

Tanger, Malabata

129.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
110 MAD/m²
/maand

Prachtig appartement te huur in Cap Malabata met uitzicht op zee, Tanger

Tanger, Malabata

145.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
300 MAD/m²
/maand

Prachtig appartement te huur, Marina van Tanger

Tanger, Centrum

100.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 500 MAD ≈ 1 343 €
145 MAD/m²
/maand

Luxe Appartement - Malabata

Tanger, Malabata

100.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
167 MAD/m²
/maand

Zeer mooi en zonnig appartement te huur in Tanger - Centrum

Tanger, Centrum

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
53 MAD/m²
/maand

Elegante Appartement – Hay Hassani

Tanger, Centrum

160.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
92 MAD/m²
/maand

Luxueus Appartement – Centrum

Tanger, Centrum

130.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

121-144 van 156 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 4
Charf 13 404 MAD/m² 15
Mesnana 7 460 MAD/m² 8
Malabata 23 201 MAD/m² 122
Marshan 32 889 MAD/m² 5
Boukhalef 20 943 MAD/m² 3
Iberia 17 912 MAD/m² 40
Centrum 17 060 MAD/m² 102

Appartement te huur in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.