domio.ma

Appartement kopen in Marrakech

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Luxe Appartement met Terras en Dakterras in Gueliz

Marrakech

158.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
21 528 MAD/m²

Prestigieus Appartement in het Hart van Gueliz

Marrakech

144.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
1 350 500 MAD ≈ 125 046 €
18 500 MAD/m²

Luxe Appartement in het Hart van Gueliz

Marrakech

73.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
24 113 MAD/m²

Appartement met Terras en Zwembad in Agdal

Marrakech, Agdal

141.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
140 000 MAD ≈ 12 963 €
2 979 MAD/m²

AL BAHIA Appartement met Tuin in Marrakech

Marrakech

47.0 m²
Appartement
Kopen
140 000 MAD ≈ 12 963 €
3 684 MAD/m²

Moderne Appartement in Marrakech met Centrale Locatie

Marrakech

38.0 m²
Appartement
Kopen
560 000 MAD ≈ 51 852 €
5 714 MAD/m²

Riad Azzahia in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

98.0 m²
Appartement
Kopen
1 115 000 MAD ≈ 103 241 €
6 060 MAD/m²

Riad Arrayhane in het hart van Marrakech

Marrakech

184.0 m²
Appartement
Kopen
345 397 MAD ≈ 31 981 €
7 509 MAD/m²

Appartement in de Residence Saada met Moderne Architectuur

Marrakech

46.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
331 000 MAD ≈ 30 648 €
5 911 MAD/m²

Appartement in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

56.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
390 450 MAD ≈ 36 153 €
6 850 MAD/m²

Residentie El Yassmine in Marrakech

Marrakech

57.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement op de 4e verdieping in Guéliz

Marrakech, Gueliz

125.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
509 999 MAD ≈ 47 222 €
4 595 MAD/m²

RIAD AL YAKOUT II

Marrakech

111.0 m²
Appartement
Kopen
1 161 588 MAD ≈ 107 554 €
4 840 MAD/m²

KASBAH VILLAS 5de tranche

Marrakech

240.0 m²
Appartement
Kopen
448 500 MAD ≈ 41 528 €
12 122 MAD/m²

RESIDENTIE CHAYMAE

Marrakech

37.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
4 860 000 MAD ≈ 450 000 €
22 817 MAD/m²

Appartement Filios in Hivernage met panoramisch uitzicht

Marrakech

213.0 m²
Appartement
Kopen
3 672 000 MAD ≈ 340 000 €
25 500 MAD/m²

Appartement Arip in Gueliz met Luxe Afwerking

Marrakech, Gueliz

144.0 m²
Appartement
Kopen
11 880 000 MAD ≈ 1 100 000 €
22 000 MAD/m²

Appartement Chrome

Marrakech, Palmeraie

540.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement Majorelle met Uitzicht op de Tuinen

Marrakech

350.0 m²
Appartement
Kopen
5 616 000 MAD ≈ 520 000 €
46 800 MAD/m²

Appartement Casayaca in Luxe Wijk Marrakech

Marrakech

120.0 m²
Appartement
Kopen
3 693 600 MAD ≈ 342 000 €
28 856 MAD/m²

Appartement Apios

Marrakech, Gueliz

128.0 m²
Appartement
Kopen
3 942 000 MAD ≈ 365 000 €
30 797 MAD/m²

Appartement Ocos

Marrakech

128.0 m²
Appartement
Kopen
4 752 000 MAD ≈ 440 000 €
30 462 MAD/m²

Appartement Ocier

Marrakech

156.0 m²
Appartement
Kopen
3 888 000 MAD ≈ 360 000 €
27 574 MAD/m²

Appartement Ocere

Marrakech

141.0 m²

145-168 van 193 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 13
Agdal 21 182 MAD/m² 12
Semlalia 12 546 MAD/m² 3
Hivernage 35 116 MAD/m² 26
Palmeraie 27 278 MAD/m² 14
Targa 11 712 MAD/m² 2
Amelkis 24 033 MAD/m² 3
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 0

Appartement te koop in Marrakech

Appartementen kopen in Marrakech: een gedetailleerd overzicht Marrakech heeft zich ontwikkeld tot een dynamisch middelpunt voor vastgoedinvesteerders en liefhebbers van culturele diversiteit. De stad biedt een breed scala aan appartementen, variërend van luxe penthouses in de chique wijk Hivernage tot meer betaalbare opties in Gueliz, die vooral geliefd is bij jonge professionals. Appartementen in Marrakech variëren sterk in prijs, met tarieven tussen 10.000 en 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type gebouw.

Waarom een appartement kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor aankoop Gueliz is het moderne centrum van Marrakech en biedt een aantrekkelijke mix van winkels, cafés en culturele voorzieningen. Appartementen hier zijn populair bij zowel lokale bewoners als expats, met prijzen die beginnen rond de 12.000 MAD/m². In tegenstelling daarmee biedt de wijk Hivernage luxueuze appartementengebouwen met voorzieningen zoals zwembaden en fitnessruimtes, hier liggen de prijzen vaak boven de 20.000 MAD/m². Voor degenen die een rustiger omgeving wensen, biedt de wijk Targa ruime appartementen in een residentiële sfeer, met prijsranges van 11.000 tot 18.000 MAD/m².