domio.ma

Appartement kopen in Rabat — tussen 2.000.000 en 5.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
17 143 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

140.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
19 780 MAD/m²

Appartement te koop in het hart van Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

182.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 050 000 MAD ≈ 189 815 €
18 142 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

113.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
15 385 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

195.0 m²
6 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
11 709 MAD/m²

Appartement te koop in Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

316.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
18 644 MAD/m²

Te koop Appartement in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

118.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
18 421 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal met balkon | Domio.ma

Rabat, Agdal

114.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
18 868 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

106.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 800 000 MAD ≈ 259 259 €
16 471 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

170.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
17 222 MAD/m²

Appartement in Hoog Agdal te koop

Rabat, Agdal

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
20 571 MAD/m²

Appartement te koop in Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

175.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
20 168 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Haut Agdal

Rabat, Agdal

119.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
20 168 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Haut Agdal

Rabat, Agdal

119.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
12 857 MAD/m²

Appartement met Tuin in Rabat Agdal te Koop

Rabat, Agdal

280.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
16 031 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

131.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 880 000 MAD ≈ 266 667 €
16 000 MAD/m²

Te koop appartement in Hay Riad Rabat

Rabat, Hay Riad

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
21 687 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Hay Riad | Domio.ma

Rabat, Hay Riad

166.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 900 000 MAD ≈ 453 704 €
21 304 MAD/m²

Appartement met Terras in Haut-Agdal Rabat | Domio.ma

Rabat, Agdal

230.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
13 681 MAD/m²

Perceel te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

307.0 m²
Appartement
Kopen
2 240 000 MAD ≈ 207 407 €
20 000 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal | Domio.ma

Rabat, Agdal

112.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
20 126 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Haut Agdal met terras | Domio.ma

Rabat, Agdal

159.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
15 686 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

204.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
3 250 000 MAD ≈ 300 926 €
19 231 MAD/m²

Te koop Appartement in Rabat Riad Préstigia

Rabat, Hay Riad

169.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
3 550 000 MAD ≈ 328 704 €
13 654 MAD/m²

Appartement te koop met grote terras

Rabat, Agdal

260.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers

121-144 van 185 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.