domio.ma

Appartement te koop in Rabat dichtbij de zee

Rabat
1 050 000 MAD
≈ 97 222 €
12 805 MAD/m²
2 Kamers
82.0
Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Gelegen in Hay Elfath, dit appartement op de eerste verdieping biedt een rustige en centrale locatie dicht bij de zee, met een gezellig salon, een keuken met een wasruimte en een badkamer.

Marktinzicht

20% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 12,805 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
15,844 15,985

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 050 000 MAD
≈ 97 222 €
Oppervlakte 82.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-07134
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
5 314 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
86 150 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 136 150 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-07134
Bekeken 48
Gepubliceerd op 21/02/2026

1 050 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)