domio.ma

Appartement te Koop in Rabat 450m²

Rabat
5 200 000 MAD
≈ 481 481 €
11 556 MAD/m²
4 Kamers
450.0
3 Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit ruime appartement van 450 m² in het hart van Rabat. Met 4 kamers, een balkon, een garage, een prachtige tuin en een sfeervolle terras, biedt deze woning een ideale combinatie van comfort en luxe. Geniet van het stedelijke leven met alle voorzieningen binnen handbereik.

Marktinzicht

28% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 11,556 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
15,844 15,985

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
5 200 000 MAD
≈ 481 481 €
Oppervlakte 450.0 m²
Kamers 4
Badkamers 3
Locatie Rabat
Referentie DOM-00751
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
26 318 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
399 475 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 599 475 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00751
Bekeken 51
Gepubliceerd op 14/02/2026

5 200 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)