domio.ma

Mooi appartement met uitzicht op zwembad in Skhirat

Rabat
2 176 000 MAD
≈ 201 481 €
16 000 MAD/m²
4 Kamers
136.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit prachtige appartement ligt in een goed beveiligde residentie op slechts 2 minuten van het strand en dichtbij alle voorzieningen. Het beschikt over een ruime woonkamer, 2 slaapkamers, een terras met uitzicht op de zwembad en een garage met een box van 35 m².

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 16,000 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
15,844 15,985

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 176 000 MAD
≈ 201 481 €
Oppervlakte 136.0 m²
Kamers 4
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08866
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
11 013 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
171 163 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 347 163 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08866
Bekeken 76
Gepubliceerd op 21/02/2026

2 176 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)