domio.ma

Hoogwaardig Appartement te Koop bij Marjane Rabat

Rabat
1 000 000 MAD
≈ 92 593 €
11 628 MAD/m²
2 Kamers
86.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit aantrekkelijke appartement ligt aan de Route de Rabat, dicht bij Marjane en McDonald's, in de veilige residentie Lotinord. Het appartement biedt een prachtig uitzicht op de gemeenschappelijke tuin en speelruimte voor kinderen. Geniet van een luxe leven in een goed beveiligde omgeving met alle benodigde voorzieningen.

Marktinzicht

27% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 11,628 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
15,844 15,985

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 000 000 MAD
≈ 92 593 €
Oppervlakte 86.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-09545
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
5 061 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
82 375 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 082 375 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-09545
Bekeken 71
Gepubliceerd op 06/04/2026

1 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)