domio.ma

Appartement met 5 kamers in het Hoog Agdal

Agdal, Rabat
5 400 000 MAD
≈ 500 000 €
22 407 MAD/m²
5 Kamers
241.0
Badkamers

Over deze woning

Dit appartement op de begane grond in het Hoog Agdal is perfect voor zowel wonen als werken. Met ruime kamers en een centrale ligging biedt het een ideale combinatie van comfort en functionaliteit.

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 22,407 MAD/m²
Gem. wijk 22,401 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
22,306 22,423

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
5 400 000 MAD
≈ 500 000 €
Oppervlakte 241.0 m²
Kamers 5
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08068
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
27 330 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
414 575 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 814 575 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08068
Bekeken 82
Gepubliceerd op 21/02/2026

5 400 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)