domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement op de bovenste verdieping in Haut Agdal

Agdal, Rabat
4 500 000 MAD
≈ 416 667 €
26 471 MAD/m²
3 Kamers
170.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit mooie appartement ligt op de bovenste verdieping van een hoogwaardig gebouw in Haut Agdal. Het beschikt over een sfeervolle dubbele woonkamer met open haard, een suite met balkon en een ruime terras van 35 m². Bovendien is er een goed uitgeruste keuken, een wasruimte, airconditioning en een garagebox.

Marktinzicht

18% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 26,471 MAD/m²
Gem. wijk 22,401 MAD/m²
Gem. stad 15,985 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
22,306 22,423

Wijken in Rabat

Over MAD/m² woningen
Souissi 12,369 339
Hay Riad 18,022 397
Hassan 19,337 198
Agdal 22,401 914

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
4 500 000 MAD
≈ 416 667 €
Oppervlakte 170.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-08579
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
22 775 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
346 625 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
4 846 625 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08579
Bekeken 104
Gepubliceerd op 21/02/2026

4 500 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)