domio.ma

Appartement kopen in Tanger — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
780 000 MAD ≈ 72 222 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENT IN TANGER MET ZWEMBAD

Tanger

60.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 599 000 MAD ≈ 148 056 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

123.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
19 084 MAD/m²

Prachtig appartement te koop in Iberia

Tanger, Iberia

131.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
13 333 MAD/m²

Mooi appartement te koop in administratief district

Tanger, Centrum

135.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
23 889 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN HARTJE TANGER

Tanger, Centrum

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
19 545 MAD/m²

Gestoffeerd Penthouse Appartement te Koop

Tanger, Centrum

220.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 096 000 MAD ≈ 286 667 €
12 000 MAD/m²

Luxe Appartement in Tanger met Balcon

Tanger

258.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 260 000 MAD ≈ 116 667 €
14 157 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met uitzicht op zee

Tanger

89.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
27 143 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger met balkon

Tanger, Malabata

70.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 263 000 MAD ≈ 116 944 €
10 703 MAD/m²

Appartement in aanbouw

Tanger, Boukhalef

118.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 240 000 MAD ≈ 300 000 €
13 846 MAD/m²

Appartement El Hadi

Tanger

234.0 m²
Appartement
Kopen
8 191 800 MAD ≈ 758 500 €
31 148 MAD/m²

Appartement Orchidee

Tanger

263.0 m²
Appartement
Kopen
11 653 200 MAD ≈ 1 079 000 €
24 820 MAD/m²

Penthouse Vista

Tanger

469.5 m²
Appartement
Kopen
14 580 000 MAD ≈ 1 350 000 €
37 385 MAD/m²

Appartement Tangerine

Tanger

390.0 m²
Appartement
Kopen
10 800 000 MAD ≈ 1 000 000 €
25 293 MAD/m²

Triplex Nova

Tanger

427.0 m²
Appartement
Kopen
4 536 000 MAD ≈ 420 000 €
37 800 MAD/m²

Appartement Damascus

Tanger

120.0 m²
Appartement
Kopen
12 960 000 MAD ≈ 1 200 000 €
19 548 MAD/m²

Penthouse Joy

Tanger

663.0 m²
Appartement
Kopen
17 280 000 MAD ≈ 1 600 000 €
55 208 MAD/m²

Appartement Azalea

Tanger

313.0 m²
Appartement
Kopen
3 240 000 MAD ≈ 300 000 €
20 903 MAD/m²

Appartement Medina

Tanger, Medina

155.0 m²
Appartement
Kopen
10 260 000 MAD ≈ 950 000 €
21 375 MAD/m²

Appartement Magnolia

Tanger

480.0 m²
Appartement
Kopen
3 888 000 MAD ≈ 360 000 €
29 908 MAD/m²

Appartement Costa

Tanger

130.0 m²
Appartement
Kopen
7 020 000 MAD ≈ 650 000 €
38 571 MAD/m²

Appartement Soleil

Tanger

182.0 m²
Appartement
Kopen
4 665 600 MAD ≈ 432 000 €
37 626 MAD/m²

Appartement Etoile

Tanger, Centrum

124.0 m²
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
28 736 MAD/m²

Uitzonderlijk appartement – Centrum

Tanger, Malabata

87.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers

121-144 van 205 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.