domio.ma

Appartement kopen in Tanger met zwembad

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement in Tanger (Complexe Paraiso)

Tanger

138.0 m²
Appartement
Kopen
1 150 000 MAD ≈ 106 481 €
13 218 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANGER MET UITZICHT

Tanger, Boukhalef

87.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
9 934 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANGER MET TERRAS

Tanger

151.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
29 348 MAD/m²

Luxe Appartementen Te Koop in Tanger

Tanger, Centrum

92.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
29 091 MAD/m²

Luxe Appartementen Te Koop in Tanger

Tanger, Centrum

110.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
26 984 MAD/m²

Luxe Appartementen te Koop in Tanger

Tanger, Centrum

63.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 450 000 MAD ≈ 226 852 €
27 222 MAD/m²

Luxe Appartementen Te Koop in Tanger

Tanger, Centrum

90.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
19 545 MAD/m²

Penthouse met panoramisch uitzicht te koop

Tanger

220.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
14 525 MAD/m²

Appartement te koop in Administratief District Tanger

Tanger, Malabata

179.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 500 015 000 MAD ≈ 138 890 278 €
10 714 393 MAD/m²

Prachtig Appartement met Terras aan Zee in Tanger

Tanger, Centrum

140.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 500 015 000 MAD ≈ 138 890 278 €
10 714 393 MAD/m²

Appartement met terras en zeezicht in Tanger

Tanger, Centrum

140.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
8 571 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANGER / REFERENTIE: VTAA13821

Tanger, Iberia

140.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
8 571 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANGER / REFERENTIE: VTAA13821

Tanger, Iberia

140.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
25 000 MAD/m²

Te Koop: Appartement in Tanger met Zwembad en Tuin

Tanger, Centrum

92.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
25 000 MAD/m²

Te koop: Appartement in Tanger met zwembad en beveiliging

Tanger, Centrum

92.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
18 786 MAD/m²

Centraal Gelegen Gebouw Te Koop In Tanger

Tanger, Centrum

346.0 m²
10 Kamers
Appartement
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
18 786 MAD/m²

Centraal Gelegen Immeuble met Appartementen in Tanger

Tanger, Centrum

346.0 m²
10 Kamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
20 231 MAD/m²

Appartement met Zeezicht Te Koop in Tanger

Tanger, Achakar

173.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
20 231 MAD/m²

Appartement met Zeezicht te Koop in Tanger nabij Strand

Tanger, Achakar

173.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
22 000 MAD/m²

Nieuw Appartement te Koop Dichtbij de Zee

Tanger, Centrum

100.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
15 000 MAD ≈ 1 389 €
103 MAD/m²

Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

146.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
25 000 MAD ≈ 2 315 €
139 MAD/m²

Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €

Nieuwbouw Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
46 667 MAD/m²

Nieuwbouw Appartement met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

90.0 m²

1-24 van 49 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.

Beste wijken voor een appartement te koop in Tanger