domio.ma

Appartement kopen in Tanger met zwembad

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
16 154 MAD/m²

Prachtig appartement met zwembad en tuin in Tanger

Tanger

260.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
22 340 MAD/m²

Prachtig Appartement met Balkon en Tuin in Tanger

Tanger

188.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
23 256 MAD/m²

Prachtig appartement met panoramisch zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

129.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 960 000 MAD ≈ 459 259 €
23 507 MAD/m²

Te koop, luxe appartement in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

211.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
25 134 MAD/m²

Luxueus Appartement te Koop in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

187.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 950 000 MAD ≈ 273 148 €
26 818 MAD/m²

Luxueus Appartement met Zeezicht in Malabata

Tanger, Malabata

110.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
52 083 MAD/m²

Prachtig Appartement met Zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

96.0 m²
2 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
455 000 MAD ≈ 42 130 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

35.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
780 000 MAD ≈ 72 222 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENT IN TANGER MET ZWEMBAD

Tanger

60.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 599 000 MAD ≈ 148 056 €
13 000 MAD/m²

MODERNE APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANGER

Tanger

123.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
23 889 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN HARTJE TANGER

Tanger, Centrum

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
19 545 MAD/m²

Gestoffeerd Penthouse Appartement te Koop

Tanger, Centrum

220.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
8 191 800 MAD ≈ 758 500 €
31 148 MAD/m²

Appartement Orchidee

Tanger

263.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Appartement Victoria

Tanger

260.0 m²
Appartement
Kopen
11 653 200 MAD ≈ 1 079 000 €
24 820 MAD/m²

Penthouse Vista

Tanger

469.5 m²
Appartement
Kopen
4 536 000 MAD ≈ 420 000 €
37 800 MAD/m²

Appartement Damascus

Tanger

120.0 m²
Appartement
Kopen
10 260 000 MAD ≈ 950 000 €
21 375 MAD/m²

Appartement Magnolia

Tanger

480.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Exclusieve premium appartementen – Malabata Hills

Tanger, Malabata

149.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Exclusieve premium appartementen – Malabata Hills

Tanger, Malabata

6.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
97 MAD/m²

APPARTEMENTEN TE KOOP IN TANJA BALIA

Tanger, Malabata

144.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
27 778 MAD/m²

Luxueus project – Mnar

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
10 569 MAD/m²

Duplex met zeezicht - Ibn Batouta

Tanger

246.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
26 119 MAD/m²

Prestigieuze Appartement - Malabata Hills

Tanger, Malabata

134.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
1 617 000 MAD ≈ 149 722 €
21 000 MAD/m²

Luxe Appartement - Malabata Hills

Tanger, Malabata

77.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers

25-48 van 49 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.