Huren
+6
Kantoor – Nejma
Malabata, Tanger
20 000 MAD
≈ 1 852 €
160 MAD/m²
/maand
—
Kamers
125.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
<p>Zoals gewoonlijk stelt uw CENTURY21 Tanger makelaar exclusief een prestigieus kantoor te huur beschikbaar, met een oppervlakte van 125m² gelegen in het hart van Tanger in de wijk Nejma, bestaande uit een grote open ruimte, een toilet en een kitchenette.</p>
Marktinzicht
33% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
160 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Woningdetails
Type
Bedrijfspand
Transactie
Huren
Prijs
20 000 MAD
≈ 1 852 €
Oppervlakte
125.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-00175
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-00175
Bekeken
89
Gepubliceerd op
14/02/2026