domio.ma

Grond kopen in Rabat — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Grond
Kopen
1 815 800 MAD ≈ 168 130 €
1 000 MAD/m²

Perceel Grond voor Woning in Rabat

Rabat, Souissi

1815.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
21 300 000 MAD ≈ 1 972 222 €
1 500 MAD/m²

Prachtig commercieel terrein in Bouknadel

Rabat

14200.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
6 240 000 MAD ≈ 577 778 €
600 MAD/m²

Perceel - Opslag - Rabat

Rabat

10400.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
52 000 000 MAD ≈ 4 814 815 €
8 000 MAD/m²

Prachtig terrein dichtbij Rabat

Rabat

6500.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
5 159 500 MAD ≈ 477 731 €
8 500 MAD/m²

Perceel voor woningbouw in Témara

Rabat

607.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
9 000 MAD/m²

Perceel - Woning - Témara

Rabat

400.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
435 MAD/m²

Perceel Grond - Tiflet, dichtbij Rabat

Rabat

4599.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
9 434 000 MAD ≈ 873 519 €
1 000 MAD/m²

Perceel Grond in Centraal Gelegen Rabat

Rabat

9434.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
52 800 000 MAD ≈ 4 888 889 €
480 MAD/m²

Perceel te koop in Rabat - Ideaal voor villa's

Rabat

110000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
500 MAD/m²

Grond in de landelijke omgeving van Témara

Rabat

30000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 926 000 MAD ≈ 178 333 €
9 000 MAD/m²

Perceel Grond - Woonbestemming - Rabat

Rabat

214.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 176 000 MAD ≈ 108 889 €
6 000 MAD/m²

Perceel voor Woningbouw in Rabat

Rabat

196.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
8 000 MAD/m²

Perceel Grond - Wonen - Rabat

Rabat

600.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 509 000 MAD ≈ 324 907 €
11 000 MAD/m²

Perceel - Woningbouw - Témara

Rabat

319.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
60 003 000 MAD ≈ 5 555 833 €
2 871 MAD/m²

Perceel voor woningbouw in Rabat

Rabat

20900.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €
2 500 000 MAD/m²

Landbouwgrond met Pomp en Citroenbomen in Rabat

Rabat

10.0 m²
Grond
Kopen
2 857 500 MAD ≈ 264 583 €
500 MAD/m²

Prachtig Landbouwgrond in Skhirat

Rabat

5715.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
24 000 000 MAD ≈ 2 222 222 €
300 MAD/m²

Perceel - Perceel - Souk Larbaa

Rabat

80000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
9 828 000 MAD ≈ 910 000 €
700 MAD/m²

Perceel grond voor industriële eenheid in Rabat

Rabat

14040.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
9 100 000 MAD ≈ 842 593 €
70 MAD/m²

Perceel grond voor woningen in Rabat

Rabat

130000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
10 000 MAD/m²

Perceel Bouwgrond in Villa Zone Rabat

Rabat

300.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
18 000 000 MAD ≈ 1 666 667 €
56 MAD/m²

Landbouwgrond - Commercieel - Tiflet

Rabat

320000.0 m²
6 Kamers
Domio.ma
Grond
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
100 MAD/m²

Agrarisch terrein - Woning - Rabat

Rabat, Agdal

40000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
10 000 MAD/m²

Perceel voor Woningbouw in Rabat

Rabat

1000.0 m²

25-48 van 216 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.