domio.ma

Grond kopen in Rabat met tuin

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

21 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Grond
Kopen
60 000 000 MAD ≈ 5 555 556 €
10 000 000 MAD/m²

Perceel 6759 m² met Renovatievilla, Strategische Locatie

Rabat

6.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 984 MAD/m²

Perceel voor Woning in Veilige Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2004.0 m²
Grond
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
1 166 667 MAD/m²

Landbouwgrond met prachtig uitzicht nabij Rabat

Rabat

6.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Grond
Kopen
8 245 500 MAD ≈ 763 472 €
11 500 MAD/m²

Perceel te koop nabij Avenue Mohammed VI Rabat

Rabat

717.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Goed Gelegen Agrarisch Terrein met Huis in Tiflet

Rabat

45990.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
18 000 000 MAD ≈ 1 666 667 €
56 MAD/m²

Landbouwgrond - Commercieel - Tiflet

Rabat

320000.0 m²
6 Kamers
Domio.ma
Grond
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
100 MAD/m²

Agrarisch terrein - Woning - Rabat

Rabat, Agdal

40000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
200 MAD/m²

Perceel - Benslimane

Rabat

10000.0 m²
Grond
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
577 MAD/m²

Agrarisch Land in Rabat met Moderne Boerderij

Rabat

10400.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
18 000 000 MAD ≈ 1 666 667 €
450 MAD/m²

Prachtig terrein met woning en stallen in Rabat

Rabat

40000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
2 317 MAD/m²

Agrarisch Perceel voor Woningbouw in Rabat

Rabat

6473.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
175 000 000 MAD ≈ 16 203 704 €
350 MAD/m²

Perceel - Rabat met 25000 Olijfbomen

Rabat

500000.0 m²
Grond
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
282 MAD/m²

Agrarisch Land met Prachtig Tuin in Rabat

Rabat

9565.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Grond
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
300 MAD/m²

Landbouwgrond met Prachtige Tuin in Rabat

Rabat

10000.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Grond
Kopen
6 569 000 MAD ≈ 608 241 €
169 MAD/m²

Agrarisch Land Te Koop in Skhirat

Rabat

38872.0 m²
Grond
Kopen
6 600 000 MAD ≈ 611 111 €
653 MAD/m²

Land met Villa en Tuin in Skhirat

Rabat

10110.0 m²
4 Kamers
5 Badkamers
Grond
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
111 MAD/m²

Landbouwgrond met Waterputten en Tuin in Rommani

Rabat

9474.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Grond
Kopen
29 160 000 MAD ≈ 2 700 000 €
9 720 MAD/m²

Bijzonder Perceel met Boszicht - Agdal

Rabat, Agdal

3000.0 m²
Grond
Kopen
6 010 000 MAD ≈ 556 481 €

Te koop: volledig omheind terrein in Oum Azza nabij Rabat

Rabat

0.0 m²
4 Kamers
Grond
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
1 714 MAD/m²

Agrarisch terrein met huis en tuin in Skhirat

Rabat

2100.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

DE OASE

Rabat, Souissi

1530.0 m²

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.

Beste wijken voor een grond te koop in Rabat

Verder naar het zuiden, biedt de opkomende wijk Souissi ruime kavels, ideaal voor luxe villa’s of residentiële projecten. Hier liggen de prijzen doorgaans tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Dit gebied trekt vooral high-end kopers aan die waarde hechten aan ruimte en exclusiviteit. Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Rabat, zijn er aantrekkelijke opties voor grond in Ifrane en grond in Tetouan, beide uitstekende investeringsplekken met een eigen karakter.