domio.ma

Grond kopen in Agdal, Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

22 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Grond
Kopen
16 900 000 MAD ≈ 1 564 815 €
26 000 MAD/m²

Perceel grond - Rabat

Rabat, Agdal

650.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
100 MAD/m²

Agrarisch terrein - Woning - Rabat

Rabat, Agdal

40000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
150 000 000 MAD ≈ 13 888 889 €
30 000 MAD/m²

Perceel Bouwgrond in Rabat

Rabat, Agdal

5000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
12 250 000 MAD ≈ 1 134 259 €
35 000 MAD/m²

Commercieel Perceel in Centraal Gelegen Rabat

Rabat, Agdal

350.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Commercieel Perceel op Grote Laan in Rabat

Rabat, Agdal

3162.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
7 488 800 MAD ≈ 693 407 €
2 996 MAD/m²

Perceel Grond - Kantoor - Rabat

Rabat, Agdal

2500.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
15 360 000 MAD ≈ 1 422 222 €
15 000 MAD/m²

Perceel grond in Hoog Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

1024.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
10 205 000 MAD ≈ 944 907 €
13 000 MAD/m²

Perceel te koop in Rabat

Rabat, Agdal

785.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
22 525 000 MAD ≈ 2 085 648 €
25 000 MAD/m²

Perceel - Commercieel - Rabat

Rabat, Agdal

901.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
10 635 000 MAD ≈ 984 722 €
15 000 MAD/m²

Perceel voor Bewoning in Hoog Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

709.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
10 635 000 MAD ≈ 984 722 €
15 000 MAD/m²

Commercieel Perceel Te Koop in Hoog Agdal Rabat

Rabat, Agdal

709.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
17 982 000 MAD ≈ 1 665 000 €
37 000 MAD/m²

Grond - Commercieel - Rabat

Rabat, Agdal

486.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
40 800 000 MAD ≈ 3 777 778 €
40 000 MAD/m²

Perceel - Hoog Agdal - Rabat

Rabat, Agdal

1020.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
24 523 MAD/m²

Perceel R+4 Te Koop in Agdal Rabat

Rabat, Agdal

367.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Perceel Bouwgrond in Hoog Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

320.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
Prijs op aanvraag

Perceel - Hoogwaardige Bouwgrond in Rabat

Rabat, Agdal

550.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
11 407 MAD/m²

Grond - Rabat

Rabat, Agdal

1052.0 m²
Grond
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
29 967 MAD/m²

Uitzonderlijk commercieel terrein in HAUT AGDAL

Rabat, Agdal

901.0 m²
Grond
Kopen
29 160 000 MAD ≈ 2 700 000 €
9 720 MAD/m²

Bijzonder Perceel met Boszicht - Agdal

Rabat, Agdal

3000.0 m²
Grond
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
22 500 MAD/m²

Te koop exclusief commercieel terrein - Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

1200.0 m²
Grond
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
13 520 MAD/m²

Perceel te koop in Agdal

Rabat, Agdal

429.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
40 576 000 MAD ≈ 3 757 037 €
16 000 MAD/m²

Industrieel depot te koop in Rabat

Rabat, Agdal

2536.0 m²

Over Agdal

Upscale residential, university district

Wijkgids
22 401 MAD/m2 Beloopbaarheid 82 Openbaar vervoer 70 Veiligheid 85

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.

Beste wijken voor een grond te koop in Rabat

Verder naar het zuiden, biedt de opkomende wijk Souissi ruime kavels, ideaal voor luxe villa’s of residentiële projecten. Hier liggen de prijzen doorgaans tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Dit gebied trekt vooral high-end kopers aan die waarde hechten aan ruimte en exclusiviteit. Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Rabat, zijn er aantrekkelijke opties voor grond in Ifrane en grond in Tetouan, beide uitstekende investeringsplekken met een eigen karakter.