domio.ma

Grond kopen in Rabat — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Grond
Kopen
60 000 000 MAD ≈ 5 555 556 €
10 000 000 MAD/m²

Perceel 6759 m² met Renovatievilla, Strategische Locatie

Rabat

6.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
23 500 000 MAD ≈ 2 175 926 €
6 280 MAD/m²

Grond voor Villa in Rabat

Rabat, Souissi

3742.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
16 900 000 MAD ≈ 1 564 815 €
26 000 MAD/m²

Perceel grond - Rabat

Rabat, Agdal

650.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
8 750 MAD/m²

Perceel te koop nabij de weg naar Rabat

Rabat

120.0 m²
Grond
Kopen
6 044 800 MAD ≈ 559 704 €
320 MAD/m²

Agrarisch Perceel te Koop in Tiflet

Rabat

18890.0 m²
Grond
Kopen
38 360 000 MAD ≈ 3 551 852 €
3 500 MAD/m²

Te Koop Grond in Souissi Machrek

Rabat, Hay Riad

10960.0 m²
Grond
Kopen
64 841 600 MAD ≈ 6 003 852 €
3 200 MAD/m²

Grond te koop Souissi Rabat

Rabat, Souissi

20263.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 984 MAD/m²

Perceel voor Woning in Veilige Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2004.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
6 666 000 MAD ≈ 617 222 €
2 000 MAD/m²

Perceel te koop in residentiële omgeving Rabat

Rabat

3333.0 m²
Grond
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
1 166 667 MAD/m²

Landbouwgrond met prachtig uitzicht nabij Rabat

Rabat

6.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
8 100 000 MAD ≈ 750 000 €
4 500 MAD/m²

Prachtig Perceel in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

1800.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 650 000 MAD ≈ 152 778 €
4 156 MAD/m²

Perceel Grond in Témara - Geweldige Locatie

Rabat

397.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
11 900 000 MAD ≈ 1 101 852 €
5 000 MAD/m²

Prachtig gelegen grond in Rabat

Rabat, Souissi

2380.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
6 526 000 MAD ≈ 604 259 €
2 000 MAD/m²

Perceel Te Koop in Mirllafet met Zeezicht

Rabat

3263.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
10 245 000 MAD ≈ 948 611 €
750 MAD/m²

Perceel - Wonen - Rabat

Rabat

13660.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
500 000 MAD/m²

Land - Tiflet - Uitstekende Locatie

Rabat

12.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Grond
Kopen
8 100 000 MAD ≈ 750 000 €
900 MAD/m²

Perceel - Goed Gelegen Grond nabij Rabat

Rabat

9000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
9 380 000 MAD ≈ 868 519 €
20 000 MAD/m²

Perceel in het centrum van Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

469.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
8 571 MAD/m²

Perceel - Woning - Témara

Rabat

210.0 m²
Grond
Kopen
8 245 500 MAD ≈ 763 472 €
11 500 MAD/m²

Perceel te koop nabij Avenue Mohammed VI Rabat

Rabat

717.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Grond
Kopen
2 254 500 MAD ≈ 208 750 €
4 500 MAD/m²

Perceel voor Villa in Rabat

Rabat

501.0 m²
Grond
Kopen
24 000 000 MAD ≈ 2 222 222 €
120 MAD/m²

Prachtig Land met Potentieel nabij Tamesna

Rabat

200000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
800 MAD/m²

Perceel voor Ontwikkeling in het Hart van Rabat

Rabat

20000.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
500 MAD/m²

Grond te koop in Témara met uitstekende ligging

Rabat

40000.0 m²

1-24 van 216 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 22
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 30
Hassan 19 337 MAD/m² 7

Grond te koop in Rabat

Grond kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor investeerders Rabat, als politieke en administratieve hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische markt voor de aankoop van grond. Hier vind je opties variërend van kleine percelen voor particuliere huizen tot grotere kavels voor commerciële ontwikkeling. De vraag naar grond in Rabat wordt gestimuleerd door de stabiele economische omgeving en de voortdurende infrastructuurverbeteringen in de stad.

Waarom een grond kopen in Rabat?

Populaire wijken voor grondverwerving In de wijk Hay Riad, bekend om zijn moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot voorzieningen, variëren de grondprijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m². Deze buurt combineert residentiële charme met zakelijke mogelijkheden, wat het ideaal maakt voor zowel particulieren als commerciële investeerders. Ook in Agdal, een centrale wijk die bekend staat om zijn universiteiten en levendige sfeer, worden percelen aangeboden tussen 10.000 en 17.000 MAD/m². De nabijheid van openbaar vervoer zoals de tram maakt het een aantrekkelijke locatie voor ontwikkelaars.

Beste wijken voor een grond te koop in Rabat

Verder naar het zuiden, biedt de opkomende wijk Souissi ruime kavels, ideaal voor luxe villa’s of residentiële projecten. Hier liggen de prijzen doorgaans tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Dit gebied trekt vooral high-end kopers aan die waarde hechten aan ruimte en exclusiviteit. Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Rabat, zijn er aantrekkelijke opties voor grond in Ifrane en grond in Tetouan, beide uitstekende investeringsplekken met een eigen karakter.