Kopen
+11
Authentiek Huis met Uitzicht op de Kasbah in Tanger
Tanger
8 700 000 MAD
≈ 805 556 €
14 500 MAD/m²
12
Kamers
600.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Dit prachtige huis in Tanger biedt een authentieke en rustige levensstijl met een ruim terras en een adembenemend uitzicht op de kasbah. Geniet van de lichte ruimtes en het goede potentieel in een kalme buurt. Dit is een unieke kans voor wie op zoek is naar een traditioneel huis met moderne gemakken.
Marktinzicht
24% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
14,500 MAD/m²
Gem. stad
18,961 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
18,493
19,042
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 7,460 | 12 |
| Charf | 13,404 | 46 |
| Achakar | 13,474 | 18 |
| Centrum | 17,060 | 237 |
| Iberia | 17,912 | 59 |
| Boukhalef | 20,943 | 16 |
| Malabata | 23,201 | 190 |
| Marshan | 32,889 | 16 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
8 700 000 MAD
≈ 805 556 €
Oppervlakte
600.0 m²
Kamers
12
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09869
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
663 725
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
9 363 725
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.