Kopen
+11
Prachtige woning met tuin en zwembad in Tanger
Tanger
6 000 000 MAD
≈ 555 556 €
24 000 MAD/m²
7
Kamers
250.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Deze ruime woning in Tanger biedt een rustige omgeving met directe toegang tot een prachtige tuin en een uitnodigende zwembad. Geniet van de comfortabele indeling en stijlvolle decoratie, perfect voor ontspannen momenten. Met 24/24 beveiliging en een centrale ligging is dit de ideale plek voor wie comfort en veiligheid zoekt.
Marktinzicht
27% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
24,000 MAD/m²
Gem. stad
18,961 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
18,493
19,042
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m² | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 7,460 | 12 |
| Charf | 13,404 | 46 |
| Achakar | 13,474 | 18 |
| Centrum | 17,060 | 237 |
| Iberia | 17,912 | 59 |
| Boukhalef | 20,943 | 16 |
| Malabata | 23,201 | 190 |
| Marshan | 32,889 | 16 |
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
6 000 000 MAD
≈ 555 556 €
Oppervlakte
250.0 m²
Kamers
7
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09903
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
459 875
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
6 459 875
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.