domio.ma

Riad te koop in Bab Doukkala, Marrakech met Terras

Bab Doukkala, Marrakech
5 000 000 MAD
≈ 462 963 €
19 531 MAD/m²
3 Kamers
256.0
3 Badkamers

Over deze woning

Ontdek deze prachtige Riad in de oude medina van Marrakech, gelegen in het charmante Bab Doukkala. Deze Riad biedt een unieke sfeer en comfort, perfect voor wie de authentieke Marokkaanse levensstijl zoekt. Met een ruime terras en moderne voorzieningen, is dit de ideale investering voor uw nieuwe thuis of vakantiehuis.

Marktinzicht

38% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 19,531 MAD/m²
Gem. wijk 31,435 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Mar
Apr
May
31,435 31,435

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 6.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
5 000 000 MAD
≈ 462 963 €
Oppervlakte 256.0 m²
Kamers 3
Badkamers 3
Locatie Marrakech
Referentie DOM-09403
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Bab Doukkala, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
25 306 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
384 375 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 384 375 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-09403
Bekeken 108
Gepubliceerd op 28/03/2026

5 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)