domio.ma

Prachtig Privédomein met Luxe Villa en Tuin

Fes
850 000 000 MAD
≈ 78 703 704 €
32 692 MAD/m²
18 Kamers
26000.0
15 Badkamers

Over deze woning

Te koop, een groot privédomein 'Tahla Garden', ideaal voor toerisme of evenementen, gelegen op een strategische locatie nabij de A2. Dit domein omvat een luxe villa met zwembad en een prachtig uitzicht op Fès en Taza, omgeven door een rustige omgeving met een rijke natuur. De villa is volledig gemeubileerd en beschikt over uitstekende voorzieningen.

Marktinzicht

416% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 32,692 MAD/m²
Gem. stad 6,340 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
6,198 6,340

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
850 000 000 MAD
≈ 78 703 704 €
Oppervlakte 26000.0 m²
Kamers 18
Badkamers 15
Type eigendomstitel Eigendomstitel (Titre foncier)
Locatie Fes
Referentie DOM-10804
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

RR505, Matmata, Fes

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
4 302 016 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
64 181 875 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
914 181 875 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10804
Bekeken 24
Gepubliceerd op 18/05/2026

850 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)