domio.ma

Villa Zaia

Palmeraie, Marrakech
18 360 000 MAD
≈ 1 700 000 €
30 600 MAD/m²
0 Kamers
600.0
Badkamers

Over deze woning

Gelegen in een klein residentieel complex, bevindt Villa Zaia zich in het hart van het beroemde Palmeraie circuit in Marrakech, op korte afstand van het Palmeraie Golf Palace en het stadscentrum. Een uitzonderlijk adres dat toegankelijkheid, discreetheid en prestige combineert. De villa heeft een duidelijke hedendaagse stijl en betovert met zijn moderne architectonische lijnen en een interieur waar de Marokkaanse esthetiek op een moderne manier wordt heruitgevonden. Met een woonoppervlakte van meer dan 600 m² valt ze op door de royale ruimtes en een vloeiende indeling. De villa beschikt over vier ruime slaapkamers, uitnodigende ontvangstruimtes, een fitnessruimte en een hammam, ontworpen voor dagelijks comfort. De kelder van 100 m² biedt functionele extra ruimtes, aangevuld met dienstruimtes. Buiten nodigt de tuin van 2000 m² echt uit tot ontspanning. Tussen goed onderhouden gazons, weelderige vegetatie en een zwembad, garandeert de villa privacy en welzijn in een van de meest gewilde en veiligste gebieden van de Palmeraie.

Marktinzicht

12% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 30,600 MAD/m²
Gem. wijk 27,278 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
25,589 27,278

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.0/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Kenmerken

Meubilair

Woningdetails

Type Villa
Transactie Kopen
Prijs
18 360 000 MAD
≈ 1 700 000 €
Oppervlakte 600.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00613
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
92 924 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
1 393 055 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
19 753 055 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00613
Bekeken 96
Gepubliceerd op 14/02/2026

18 360 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)