domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
11 667 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Souissi

Rabat, Souissi

1800.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
23 438 MAD/m²

Prachtige Villa 50m van de Oceaan in Rabat

Rabat

320.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
4 944 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

3742.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 437 000 MAD ≈ 781 204 €
11 000 MAD/m²

Te renoveren villa met tuin in Rabat

Rabat

767.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
19 656 MAD/m²

Villa met Grote Zichtbaarheid in Rabat

Rabat

407.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
8 750 MAD/m²

Te Koop: Villa in Beveiligde Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
8 750 MAD/m²

Villa in beveiligde wijk met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
9 500 000 MAD ≈ 879 630 €
10 215 MAD/m²

Villa gelegen in rustige buurt van Rabat

Rabat

930.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
19 000 000 MAD ≈ 1 759 259 €
31 667 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met prachtige tuin

Rabat

600.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 240 000 MAD ≈ 207 407 €
2 800 MAD/m²

Prachtige villa met uitzicht op zee in Bouknadel

Rabat

800.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
16 949 MAD/m²

Luxe Villa met Tuin in Rabat

Rabat

354.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
12 000 MAD/m²

Prachtige Villa in Rustige en Veilige Buurt Rabat

Rabat, Souissi

1000.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
8 153 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2269.0 m²
8 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
15 455 MAD/m²

Te koop: Luxe Villa met Veranda in Rabat

Rabat, Hay Riad

440.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
20 238 MAD/m²

Villa met grote terras en garage in Témara

Rabat

168.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
10 625 MAD/m²

Te koop: Luxe villa in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

800.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
3 571 MAD/m²

Te Slopen Villa in Rabat Souisi

Rabat

2800.0 m²
Villa
Kopen
6 100 000 MAD ≈ 564 815 €
20 333 MAD/m²

Nieuwe Villa in Rabat Hay Riad met Tuin en Garage

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
9 000 MAD/m²

Te koop: volledig gerenoveerde villa in Kénitra | Domio.ma

Rabat

400.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 486 MAD/m²

Te koop in Rabat, luxe villa met tuin en zwembad

Rabat

1850.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
4 348 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Ambassadeurs

Rabat

2300.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
6 087 MAD/m²

Villa te koop in Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

2300.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
5 490 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Bir Kacem

Rabat

2550.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
9 559 MAD/m²

Villa te koop in Hay Nahda, Rabat

Rabat

680.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers

193-216 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.