domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
8 000 MAD/m²

Prachtige Villa in Veilige Wijk Rabat

Rabat, Souissi

1875.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
14 265 MAD/m²

Luxueuze Villa met Terras in Rabat

Rabat

701.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 600 000 MAD ≈ 425 926 €
24 731 MAD/m²

Mooie Villa in Tour Hassan, Rabat

Rabat, Hassan

186.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
10 038 000 MAD ≈ 929 444 €
14 000 MAD/m²

Te renoveren villa in residentiële wijk Rabat

Rabat, Hassan

717.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
10 635 000 MAD ≈ 984 722 €
15 000 MAD/m²

Villa - Kantoor - Rabat

Rabat, Agdal

709.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
23 438 MAD/m²

Ruime Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat, Agdal

320.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
17 808 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Terras in Rabat

Rabat, Hay Riad

365.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
12 275 MAD/m²

Villa met Tuin en Zeezicht in Rabat

Rabat

611.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
7 503 MAD/m²

Luxe Villa te Koop in Rustige Buurt Rabat

Rabat, Souissi

1866.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €
3 125 MAD/m²

Villa met Luxe en Zwembad in Rabat

Rabat

8000.0 m²
7 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
5 300 000 MAD ≈ 490 741 €
26 368 MAD/m²

Prachtige Californische Villa met Zwembad in Rabat

Rabat

201.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
30 000 000 MAD ≈ 2 777 778 €
40 268 MAD/m²

Villa in Hoog Agdal te Koop

Rabat, Agdal

745.0 m²
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
17 013 MAD/m²

Villa - Commercieel - Rabat

Rabat, Hay Riad

529.0 m²
2 Kamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
7 895 MAD/m²

Te koop: Luxueuze Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1900.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
16 571 MAD/m²

Prachtige Villa in Veilig en Rustig Rabat

Rabat

350.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
9 300 000 MAD ≈ 861 111 €
17 547 MAD/m²

Moderne Villa met Grote Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat

530.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
5 600 000 MAD ≈ 518 519 €
14 000 MAD/m²

Villa in Rabat met Tuin en Beveiliging

Rabat

400.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
14 500 000 MAD ≈ 1 342 593 €
5 173 MAD/m²

Te Koop: Luxe Villa in Residentiële Buurt Rabat

Rabat, Souissi

2803.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
8 571 MAD/m²

Prachtige Villa in Beveiligde Residentie Skhirat

Rabat

280.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
7 210 000 MAD ≈ 667 593 €
7 687 MAD/m²

Unieke Villa met Zwembad aan de Kust van Skhirat

Rabat

938.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
24 523 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met goedgekeurd terrein voor R + 4

Rabat, Agdal

367.0 m²
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
23 220 MAD/m²

Prachtige Villa aan Zee in Témara

Rabat

323.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
17 391 MAD/m²

Goed Gelegen Villa te Koop in Témara

Rabat

299.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
4 650 000 MAD ≈ 430 556 €
7 976 MAD/m²

Villa te koop nabij het strand in Bouknadel

Rabat

583.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

145-168 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.