domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Villa
Kopen
1 550 000 MAD ≈ 143 519 €
4 936 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met tuin en garage

Rabat

314.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
15 000 MAD/m²

Villa in Témara met prachtig zeezicht

Rabat

600.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
11 000 MAD/m²

Veilig gelegen Villa met Tuin in Rabat

Rabat

500.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 900 000 MAD ≈ 638 889 €
17 250 MAD/m²

Villa - Te koop - Harhoura

Rabat

400.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 600 000 MAD ≈ 703 704 €
18 537 MAD/m²

Villa met Tuin en Zwembad in Skhirat

Rabat

410.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
20 095 MAD/m²

Villa met Tuin in Rabat

Rabat, Agdal

423.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
20 095 MAD/m²

Villa te koop in Rabat

Rabat, Agdal

423.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
6 490 000 MAD ≈ 600 926 €
19 201 MAD/m²

Luxe Villa Dichtbij Strand Skhirat

Rabat

338.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
25 449 MAD/m²

Commerciële Villa met Terras in Rabat

Rabat, Agdal

334.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
13 333 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Rabat

Rabat

375.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
25 478 MAD/m²

Zonnige Villa in Hoog Agdal met Tuin

Rabat, Agdal

314.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
15 686 MAD/m²

Villa met Uitzicht en Tuin in Rabat

Rabat

306.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
18 182 MAD/m²

Villa te koop met Hammam en Tuin in Souissi

Rabat, Souissi

550.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
19 333 MAD/m²

Goed Gelegen Villa in Rabat

Rabat

300.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
9 046 MAD/m²

Prachtige villa met zeezicht in Rabat

Rabat

608.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
14 634 MAD/m²

Villa met Garage en Tuin in Témara

Rabat

410.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
8 800 000 MAD ≈ 814 815 €
22 000 MAD/m²

Prachtige villa met uitzicht op zee in Témara

Rabat

400.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 030 MAD/m²

Villa - Commercieel - Rabat

Rabat, Souissi

1990.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
2 317 MAD/m²

Prachtige Villa in Rustige Omgeving Rabat

Rabat

6473.0 m²
9 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
12 500 000 MAD ≈ 1 157 407 €
12 953 MAD/m²

Prachtige Villa in het Hart van Rabat

Rabat

965.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
18 421 MAD/m²

Villa in Témara met Tuin en Balkon

Rabat

190.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €
6 410 MAD/m²

Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat, Souissi

3900.0 m²
6 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
4 600 000 MAD ≈ 425 926 €
23 000 MAD/m²

Mooie Villa in Harhoura dichtbij Rabat

Rabat

200.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
12 000 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat

1000.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers

97-120 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.