domio.ma

Villa kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
13 013 MAD/m²

Mooie villa met tuin en terras in Rabat

Rabat, Hassan

999.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
83 000 000 MAD ≈ 7 685 185 €
103 750 MAD/m²

Gemeubelde Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat

800.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
8 451 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat

710.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
11 667 MAD/m²

Villa met Zwembad in Gesloten Residentie Rabat

Rabat

600.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
11 438 MAD/m²

Villa - Woonhuis - Rabat

Rabat, Agdal

612.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
7 000 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Rabat

Rabat, Souissi

2000.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
13 158 MAD/m²

Villa te koop in Mabella met tuin en beveiliging

Rabat

228.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
7 599 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1974.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
11 500 000 MAD ≈ 1 064 815 €
5 793 MAD/m²

Mooie villa met zwembad en tuin in Rabat

Rabat, Souissi

1985.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
5 940 000 MAD ≈ 550 000 €
12 000 MAD/m²

Villa - Woning - Témara

Rabat

495.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
4 900 000 MAD ≈ 453 704 €
14 000 MAD/m²

Villa - Woning - Rabat

Rabat

350.0 m²
Villa
Kopen
22 000 000 MAD ≈ 2 037 037 €
11 579 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1900.0 m²
7 Kamers
8 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
18 072 MAD/m²

Villa met Twee Gevels in Rabat

Rabat, Agdal

498.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
18 072 MAD/m²

Villa met twee gevels in Rabat

Rabat, Agdal

498.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
4 945 MAD/m²

Villa met Tuin en Mogelijkheid voor Crèche in Rabat

Rabat

364.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
5 432 MAD/m²

Villa met Grond in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

2025.0 m²
Villa
Kopen
30 000 000 MAD ≈ 2 777 778 €
15 000 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2000.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
9 286 MAD/m²

Prachtige villa met tuin en zwembad in Rabat

Rabat

700.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
16 667 MAD/m²

Charmante Villa met Tuin en Garage in Rabat

Rabat

198.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
20 000 MAD/m²

Commerciële Villa te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

700.0 m²
Villa
Kopen
30 000 000 MAD ≈ 2 777 778 €
12 500 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
8 Kamers
7 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
9 167 MAD/m²

Luxe Villa te Koop in Rabat met Tuin en Zwembad

Rabat, Souissi

1200.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
14 063 MAD/m²

Villa vlakbij het strand in Rabat

Rabat

320.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
8 246 MAD/m²

Luxe Villa met Tuin in Rabat

Rabat

667.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers

121-144 van 306 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.