domio.ma

Villa kopen in Rabat met balkon

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
7 210 000 MAD ≈ 667 593 €
7 687 MAD/m²

Unieke Villa met Zwembad aan de Kust van Skhirat

Rabat

938.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
23 220 MAD/m²

Prachtige Villa aan Zee in Témara

Rabat

323.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 650 000 MAD ≈ 430 556 €
7 976 MAD/m²

Villa te koop nabij het strand in Bouknadel

Rabat

583.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
8 974 MAD/m²

Nieuwe Villa te Koop in Rabat met Tuin en Balkon

Rabat

780.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
5 689 MAD/m²

Villa met Tuin en Garage in Rabat

Rabat, Souissi

2461.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 000 000 MAD ≈ 648 148 €
14 028 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin in Rabat

Rabat

499.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 300 000 MAD ≈ 768 519 €
12 789 MAD/m²

Prachtige Villa te Koop in Rabat met Tuin

Rabat

649.0 m²
4 Kamers
Villa
Kopen
33 000 000 MAD ≈ 3 055 556 €
7 794 MAD/m²

Kantoorvilla - Souissi - Rabat

Rabat, Souissi

4234.0 m²
6 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige villa met zeezicht in Témara

Rabat

400.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Moderne Villa met Zwembad in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

1007.0 m²
5 Kamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
20 000 MAD/m²

Prestigieuze Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

750.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 667 MAD/m²

Villa te koop in rustige buurt van Rabat

Rabat, Souissi

1800.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
15 544 MAD/m²

Gemeubileerde Villa in Gewilde Locatie Rabat

Rabat

965.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 700 000 MAD ≈ 620 370 €
19 591 MAD/m²

Prachtige Villa in Residentiële Buurt Rabat

Rabat, Hassan

342.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 600 000 MAD ≈ 425 926 €
24 731 MAD/m²

Prachtige Villa in Tour Hassan, Rabat

Rabat, Hassan

186.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
19 753 MAD/m²

Charmante Villa met Grote Zichtbaarheid in Rabat

Rabat

405.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
19 000 000 MAD ≈ 1 759 259 €
9 567 MAD/m²

Prachtige villa met uitzicht op de vallei

Rabat, Souissi

1986.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
32 000 000 MAD ≈ 2 962 963 €
14 460 MAD/m²

Luxe Villa met Zwembad in Rustige Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2213.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
11 667 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Souissi

Rabat, Souissi

1800.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
23 438 MAD/m²

Prachtige Villa 50m van de Oceaan in Rabat

Rabat

320.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
4 944 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

3742.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 437 000 MAD ≈ 781 204 €
11 000 MAD/m²

Te renoveren villa met tuin in Rabat

Rabat

767.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
19 656 MAD/m²

Villa met Grote Zichtbaarheid in Rabat

Rabat

407.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
8 750 MAD/m²

Te Koop: Villa in Beveiligde Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers

73-96 van 131 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.