domio.ma

Villa kopen in Rabat met balkon

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
9 500 000 MAD ≈ 879 630 €
10 215 MAD/m²

Villa gelegen in rustige buurt van Rabat

Rabat

930.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
19 000 000 MAD ≈ 1 759 259 €
31 667 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met prachtige tuin

Rabat

600.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
16 949 MAD/m²

Luxe Villa met Tuin in Rabat

Rabat

354.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
18 500 000 MAD ≈ 1 712 963 €
8 153 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2269.0 m²
8 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
15 455 MAD/m²

Te koop: Luxe Villa met Veranda in Rabat

Rabat, Hay Riad

440.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
20 238 MAD/m²

Villa met grote terras en garage in Témara

Rabat

168.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
6 100 000 MAD ≈ 564 815 €
20 333 MAD/m²

Nieuwe Villa in Rabat Hay Riad met Tuin en Garage

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
9 000 MAD/m²

Te koop: volledig gerenoveerde villa in Kénitra | Domio.ma

Rabat

400.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
6 486 MAD/m²

Te koop in Rabat, luxe villa met tuin en zwembad

Rabat

1850.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
9 559 MAD/m²

Villa te koop in Hay Nahda, Rabat

Rabat

680.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
15 842 MAD/m²

Villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

1010.0 m²
8 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
17 085 MAD/m²

Te koop in Rabat Agdal: Luxe villa met balkon

Rabat, Agdal

398.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
16 250 MAD/m²

Te koop: Villa in Hay Riad, Rabat

Rabat, Hay Riad

400.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
17 000 000 MAD ≈ 1 574 074 €
8 500 MAD/m²

Villa met Zwembad in Rabat ONEP Te Koop

Rabat

2000.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
16 000 MAD/m²

Nieuwe Villa te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
12 609 MAD/m²

Villa te koop in Témara met zwembad en tuin

Rabat

460.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
18 378 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Rabat | Domio.ma

Rabat, Hay Riad

370.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
13 333 MAD/m²

Moderne Villa met Tuin en Zwembad in Souissi | Domio.ma

Rabat, Souissi

1200.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
12 723 MAD/m²

Villa te koop in Rabat, Hoog Agdal

Rabat, Agdal

786.0 m²
8 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
16 000 MAD/m²

Luxe villa te koop in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

375.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
15 730 MAD/m²

Nieuwe villa te koop in Harhoura

Rabat

267.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
5 096 MAD/m²

Te Koop: Villa met Grote Tuin in Rabat

Rabat

471.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
9 541 MAD/m²

Villa te koop in Harhoura

Rabat

545.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
18 154 MAD/m²

Luxe villa te koop in Sala Jadida

Rabat

325.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers

97-120 van 131 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.