domio.ma

Villa kopen in Rabat met beveiliging

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
15 652 MAD/m²

Luxe Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat, Souissi

1725.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
17 406 MAD/m²

Villa met Grote Gevel in Centrum van Hassan

Rabat, Hassan

1149.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
10 882 MAD/m²

Prachtige Villa met Tuin en Terras in Témara

Rabat

340.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
8 511 MAD/m²

Moderne villa met zwembad en grote tuin in Rabat

Rabat

940.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
27 500 000 MAD ≈ 2 546 296 €
14 833 MAD/m²

Luxe villa met zwembad in Souissi

Rabat, Souissi

1854.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
35 000 000 MAD ≈ 3 240 741 €
23 333 MAD/m²

Luxe villa te koop in Souissi

Rabat, Souissi

1500.0 m²
4 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
11 749 MAD/m²

Nieuwe Luxe Villa in Rustige Wijk Rabat

Rabat

183.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
7 209 MAD/m²

Provençaalse Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1942.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
800 000 MAD ≈ 74 074 €
6 452 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met moderne voorzieningen

Rabat

124.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Villa
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €
2 000 MAD/m²

Te koop: Luxe villa met tuin in Rabat

Rabat, Hay Riad

650.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 984 MAD/m²

Villa met Tuin in Rustige Wijk van Rabat

Rabat, Souissi

2004.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
7 895 MAD/m²

Villa in rustige, veilige omgeving met zwembad

Rabat, Souissi

1900.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
7 905 MAD/m²

Prachtige Villa met Zwembad en Tuin in Rabat

Rabat, Souissi

2024.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa in Rustige Wijk van Rabat

Rabat

650.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
11 364 MAD/m²

Prachtige Villa in Témara met Uitzicht

Rabat

528.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
8 000 MAD/m²

Prachtige villa met zwembad in Rabat

Rabat

1000.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
12 162 MAD/m²

Charmante Villa in Beveiligde Wijk Témara

Rabat

370.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
4 956 MAD/m²

Villa te koop op een groot perceel in Rabat

Rabat, Souissi

1816.0 m²
Domio.ma
Villa
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
10 263 MAD/m²

Charmante Villa met Panoramisch Uitzicht in Rabat

Rabat

380.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
14 045 MAD/m²

Villa in Rustige en Veilige Wijk Témara

Rabat

356.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
10 373 MAD/m²

Villa in Rabat met prachtig uitzicht

Rabat

482.0 m²
2 Kamers
Villa
Kopen
10 500 000 MAD ≈ 972 222 €
5 075 MAD/m²

Villa in rustige en veilige buurt Rabat

Rabat, Souissi

2069.0 m²
8 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
8 100 000 MAD ≈ 750 000 €
4 050 MAD/m²

Prachtige Villa in Rabat met Tuin

Rabat

2000.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
93 MAD ≈ 9 €
0 MAD/m²

Villa in rustige en veilige buurt in Rabat

Rabat, Souissi

1740.0 m²
6 Kamers

1-24 van 169 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat