domio.ma

Villa kopen in Rabat met beveiliging

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Villa
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
15 455 MAD/m²

Te koop: Luxe Villa met Veranda in Rabat

Rabat, Hay Riad

440.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
20 238 MAD/m²

Villa met grote terras en garage in Témara

Rabat

168.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 000 MAD ≈ 1 296 296 €
5 385 MAD/m²

Te koop, volledig gerenoveerde villa in Rabat Souissi

Rabat, Souissi

2600.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
16 000 000 MAD ≈ 1 481 481 €
23 881 MAD/m²

Te koop, villa in Hay Riad Rabat.

Rabat, Hay Riad

670.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
7 727 MAD/m²

Villa te koop in Rabat met uitzicht op de stad

Rabat

220.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
4 754 MAD/m²

Prachtige villa te koop in het hart van Souissi

Rabat, Souissi

2314.0 m²
10 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
18 154 MAD/m²

Luxe villa te koop in Sala Jadida

Rabat

325.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
10 000 MAD/m²

Villa te koop in Souissi Rabat.

Rabat, Souissi

2000.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
26 000 000 MAD ≈ 2 407 407 €
14 054 MAD/m²

Luxueuze Villa met Uitstekende Voorzieningen in Souissi, Rabat

Rabat, Souissi

1850.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
11 818 MAD/m²

Te koop Villa in Rabat met Beveiliging en Zwembad

Rabat, Hay Riad

220.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 700 000 MAD ≈ 342 593 €
9 250 MAD/m²

Te koop Villa Bouknadel Strand van Naties REF 2743

Rabat, Hay Riad

400.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
6 700 000 MAD ≈ 620 370 €
22 333 MAD/m²

Exclusieve Villa Te Koop in Rabat Hay Riad REF 4219

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Villa
Kopen
17 950 000 MAD ≈ 1 662 037 €
20 101 MAD/m²

EXCLUSIEVE VERKOOP VILLA IN RABAT SOUISSI REF 4232

Rabat, Souissi

893.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
35 MAD/m²

Te huur, Luxe Villa in Rabat met 4 Kamers

Rabat

400.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Villa - Woning - Rabat

Rabat

232.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
11 211 MAD/m²

Villa Te Koop in Rabat met Garage en Tuin

Rabat, Agdal

446.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
11 111 MAD/m²

Prachtige villa in prestigieuze woonwijk Rabat

Rabat, Agdal

1800.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
8 500 000 MAD ≈ 787 037 €
20 238 MAD/m²

Prachtige Villa te Koop in Rabat

Rabat, Souissi

420.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
13 000 000 MAD ≈ 1 203 704 €
13 320 MAD/m²

Villa met 7 Kamers en Tuin in Rabat

Rabat

976.0 m²
7 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
29 000 000 MAD ≈ 2 685 185 €
15 642 MAD/m²

Luxueuze Villa met Zwembad in Rabat

Rabat

1854.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
11 143 MAD/m²

Nieuwe Villa in Skhirat met Privézwembad

Rabat

350.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
12 368 MAD/m²

Zonnige Villa te Koop in Témara

Rabat

380.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
12 000 MAD/m²

Villa - Woning - Rabat

Rabat, Agdal

625.0 m²
3 Kamers
Villa
Kopen
25 920 000 MAD ≈ 2 400 000 €
32 400 MAD/m²

Villa Luxia

Rabat, Souissi

800.0 m²

145-168 van 169 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 31
Hay Riad 18 022 MAD/m² 32
Souissi 12 369 MAD/m² 89
Hassan 19 337 MAD/m² 10

Villa te koop in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.

Beste wijken voor een villa te koop in Rabat

Agdal, bekend om zijn levendige sfeer en nabijheid tot het stadscentrum, biedt ook interessante mogelijkheden voor villa-aankopen. Prijzen variëren hier van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de staat en locatie van het pand. Dichtbij heb je toegang tot verschillende scholen zoals de Rabat American School en Lycée Descartes, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor expatgezinnen.