domio.ma

Ruime commerciële ruimte te huur in Marchane

Tanger
18 000 MAD
≈ 1 667 €
212 MAD/m²
/maand
Kamers
85.0
Badkamers

Over deze woning

In Tanger, Marchane, gelegen aan een drukke straat, biedt Cap 21 een ruime en lichte commerciële ruimte aan van 85 m² met 2 toiletten op de begane grond van een recent gebouw. Ideaal voor een kapsalon, hijama centrum, fysiotherapie, spa of mini-markt. Voor meer informatie staan wij voor u klaar, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Marktinzicht

103% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 212 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
104 117

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Kenmerken

Centrale ligging
Beveiliging

Woningdetails

Type Winkelruimte
Transactie Huren
Prijs
18 000 MAD
≈ 1 667 €
Oppervlakte 85.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-10409
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-10409
Bekeken 37
Gepubliceerd op 25/04/2026
Vergelijken (0)