domio.ma

Appartement kopen in Tanger — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
28 736 MAD/m²

Uitzonderlijk appartement – Centrum

Tanger, Malabata

87.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
8 333 MAD/m²

Appartement met panoramisch uitzicht - Boubana

Tanger, Charf

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
11 111 MAD/m²

Prachtig appartement te koop in Tanger

Tanger

108.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
16 774 MAD/m²

Prachtig nieuw appartement volledig gemeubileerd te koop

Tanger

155.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
13 514 MAD/m²

Ruim en mooi gemeubileerd appartement te koop in Moulay Ismail

Tanger, Centrum

185.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
14 286 MAD/m²

Mooi appartement te koop in Iberia

Tanger, Iberia

147.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
23 301 MAD/m²

Luxe appartement te koop

Tanger, Malabata

103.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
7 333 MAD/m²

Tanger - Centrum: Appartement te koop dichtbij alle voorzieningen

Tanger, Centrum

150.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
16 102 MAD/m²

Gemeubeld appartement te koop in Tanja Balia

Tanger, Centrum

118.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 150 000 MAD ≈ 291 667 €
16 755 MAD/m²

Te koop: Appartement in Iberia, Tanger

Tanger, Iberia

188.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
15 190 MAD/m²

Appartement te koop in Tanger, Moudjahidine

Tanger, Centrum

79.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 950 000 MAD ≈ 365 741 €
31 102 MAD/m²

Luxe gemeubeld appartement te koop naast het TGV station van Tanger

Tanger, Centrum

127.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
27 778 MAD/m²

Luxueus project – Mnar

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
28 788 MAD/m²

Luxe project – Mnar

Tanger, Malabata

132.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 376 000 MAD ≈ 220 000 €
22 000 MAD/m²

Uitzonderlijk Appartement – Malabata Hills

Tanger, Malabata

108.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
29 050 MAD/m²

Luxe appartement met zeezicht – Malabata

Tanger, Malabata

179.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
20 769 MAD/m²

Luxe Appartement – Malabata Hills

Tanger, Malabata

130.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 650 000 MAD ≈ 152 778 €
16 500 MAD/m²

Nieuw Appartement – Centrum

Tanger, Centrum

100.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
13 669 MAD/m²

Elegant appartement – Centrum

Tanger, Centrum

139.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 385 000 MAD ≈ 220 833 €
10 149 MAD/m²

Uniek appartement – Marchan

Tanger, Marshan

235.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
20 093 MAD/m²

Appartement van hoge standaard – Malabata

Tanger, Malabata

214.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
18 519 MAD/m²

Hoogwaardig appartement – Merkala

Tanger, Malabata

108.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
22 857 MAD/m²

Woning met uitzicht op zee – Centrum

Tanger, Centrum

175.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
29 297 MAD/m²

Uitzonderlijke duplex – Bella vista

Tanger, Centrum

256.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers

145-168 van 207 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.