domio.ma

Appartement kopen in Tanger — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

15 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
34 328 MAD/m²

Luxueus project - Mnar

Tanger, Malabata

67.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 250 000 MAD ≈ 115 741 €
9 766 MAD/m²

Exclusief Appartement - Centrum

Tanger, Centrum

128.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 620 000 MAD ≈ 150 000 €
9 364 MAD/m²

Ruim appartement in het centrum

Tanger, Charf

173.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 940 000 MAD ≈ 179 630 €
20 000 MAD/m²

Elegant appartement - Route de Rabat

Tanger, Boukhalef

97.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
925 000 MAD ≈ 85 648 €
13 028 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP

Tanger

71.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
350 000 MAD ≈ 32 407 €
6 250 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN TANJA BALIA

Tanger, Centrum

56.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 100 000 MAD ≈ 194 444 €
17 355 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN HARTJE TANGER

Tanger, Centrum

121.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
12 500 MAD/m²

Appartement te koop - Centrum van Tanger

Tanger, Centrum

84.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
1 750 000 MAD ≈ 162 037 €
13 566 MAD/m²

Appartement te koop - Aswak Assalam

Tanger

129.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
27 586 MAD/m²

Luxe Appartement Te Koop in Tanger

Tanger

145.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
26 957 MAD/m²

LUXUEUS APPARTEMENT TE KOOP - MALABATA HILLS

Tanger, Malabata

115.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 140 000 MAD ≈ 383 333 €
20 000 MAD/m²

Appartement in het Centrum, EBERIA - 207 m² - 3 slaapkamers

Tanger, Centrum

207.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
15 152 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP NEJMA

Tanger, Centrum

99.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 381 000 MAD ≈ 313 056 €
23 000 MAD/m²

Appartement - 147 m² - 3 slaapkamers

Tanger, Iberia

147.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
16 340 MAD/m²

Prachtig Appartement te Koop in Malabata

Tanger, Malabata

153.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers

193-207 van 207 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 1
Achakar 13 474 MAD/m² 2
Charf 13 404 MAD/m² 3
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 43
Marshan 32 889 MAD/m² 1
Boukhalef 20 943 MAD/m² 6
Iberia 17 912 MAD/m² 11
Centrum 17 060 MAD/m² 52

Appartement te koop in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.

Beste wijken voor een appartement te koop in Tanger

Additionally, de bruisende wijk Beni Makada biedt een meer betaalbare optie met appartementenprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD/m². Deze buurt is uitstekend bereikbaar dankzij de nabijheid van het openbaar vervoer, waaronder het centraal gelegen treinstation van Tanger. Beni Makada is populair bij jonge professionals en gezinnen, waardoor het een dynamische en levendige omgeving is om in te wonen.