domio.ma

Perceel Grond te Huur - Beveiligde Woning - Route De L’ourika

Marrakech
192 000 MAD
≈ 17 778 €
381 MAD/m²
/maand
Kamers
504.0
Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit prachtige perceel grond te huur in een veilige residentie aan de Route De L’ourika. Ideaal gelegen voor wie op zoek is naar rust en natuur, terwijl je toch dicht bij de levendigheid van Marrakech bent. Dit stuk grond biedt talloze mogelijkheden voor uw droomproject.

Marktinzicht

206% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 381 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
192 000 MAD
≈ 17 778 €
Oppervlakte 504.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-09529
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names
Vergelijken (0)